چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 16 فروردین

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از افزایش ۱۹ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در سال ۹۹ در سطح منطقه‌ خبر داد و گفت: در سال گذشته ۹۶ میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی در ۳۰ باب جایگاه استان توزیع شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ کاهش یک درصدی داشته است.

/////////////////////////

کوروش بالادست؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: از زمان اجرای طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی، سه هزار و ۷۰۰ خودرو در گیلان گازسوز شده و این رقم حاکی از رشد ۱۲,۱ درصدی نسبت به ماه گذشته و ۱.۲ درصدی نسبت به هفته گذشته است.

////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، فروش مرزی نفتگاز در مرزهای کرمانشاه در سال ۹۹ را بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت:  فروش مرزی فرآورده‌های نفتی ضمن سوددهی به مرزنشینان و رونق بازارچه‌های مرزی, سهم بسزایی در کاهش عرضه خارج از شبکه سوخت نیز داشته است.

//////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: جایگاه‌های عرضه سوخت استان همدان و نحوه خدمات‌رسانی‌ آن ها در نوروز امسال زیر ذره بین بازرسان شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان قرار گرفت.

به گفته وی بازدیدها در قالب طرح گشت کنترل و نظارت نوروزی تا روز 13 فروردین ماه ادامه داشت، این طرح با هدف کنترل، نظارت دقیق کمی و کیفی و اقدامات بهبوددهنده شرایط موجود و ارتقای کمی و کیفی خدمات‌دهی مجاری عرضه به مصرف‌کنندگان اجرا شد.

/////////////////////////

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل در ارزیابی‌های انجام شده در زمینه فروش سوخت به مرزنشینان و کنترل باک در مناطق مرزی به عنوان دستگاه برتر معرفی شد.

 

 


١٣:٠٨ - دوشنبه ١٦ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٦٥٥    /    تعداد نمایش : ١٥٨