چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 6 بهمن ماه

 

سیدعزیزالله محمدی سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی کامل این منطقه در تامین به موقع سوخت‌ در ماه‌های سرد سال خبر داد و گفت: خوشبختانه هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

****************

علی‌اکبر عرب‌عامری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت: در هفته گذشته 2 میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر بنزین از انبار نفت منطقه شاهرود به استان گلستان ارسال شد.

****************

امین روستایی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان  از سه هزار و ۵۰۰ بازدید کنترل کیفی و کمی از سوخت مصرف‌کنندگان و پمپ بنزین‌ها از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: برای پیشگیری از هرگونه اختلال در فرآیند تولید در صنایع و مصرف‌کنندگان عمده سوخت، فرآورده جایگزین و دوم از طریق سامانه سدف، تامین و در اختیار قرار می‌گیرد.

****************

علی‌اصغر اصغری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی با اشاره به توزیع ۴,۵ میلیارد لیتر انواع فرآورده‌های نفتی تا پایان آذرماه امسال در این منطقه گفت: منطقه خراسان‌رضوی بالغ بر ۱۳ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی را در روز تامین و توزیع می‌کند.

****************

کوروش بالادست مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با اشاره به تأمین به‌ موقع و توزیع مناسب سوخت در مناطق سخت‌گذر گیلان در زمان بارش برف اخیر گفت: 187 جایگاه عرضه سوخت در گیلان آماده سوخت رسانی در فصل سرد سال است.

****************

سید حجت مدنی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: میزان مصرف سوخت سی ان جی در 10 ماهه نخست امسال 183 میلیون متر مکعب بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7.6 دهم درصد افزایش داشته است.

 

 


١٥:٢٣ - دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٠