چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛17 آذرماه

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی با اشاره به آمادگی برای تامین سوخت مورد نیاز مشترکان در فصل زمستان گفت: با ذخیره‌سازی مناسب سوخت در مخازن انبارها وفروشندگی‌ها، نگرانی‌‌ بابت کمبود سوخت در فصل زمستان وجود ندارد.

//////////////////////////////

امین روستایی؛ مدير شرکت ملي پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: محدودیت های کرونایی، بارش برف و بروز سرما، هیچیک مانع تلاش صنعت مردان سوخت رسان همدان در مراحل چندگانه تأمین، انبارش، ذخیره سازی، نگهداشت، بارگیری، ارسال و توزیع حامل‌های مایع انرژی نشد.

به گفته وي با ایجاد زیرساخت های الکترونیکی از ابتدای سال ۹۹ با هدف ذخیره سازی و مصرف، سهمیه نفت سفید و سیلندر گازمایع برای خانوارهای محروم از نعمت گاز طبیعی حتی در فصل تابستان نیز تأمین و در کارت بانکی سرپرست خانوار شارژ شد.

////////////////////////////////

سید باقر نورالدینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان گفت: دوگانه سوزکردن خودرو تقریبا مبلغ 5 میلیون تومان هزینه دارد اما اکنون برای مالکین خودرهای عمومی، تاکسی های عمومی و وانت بارها رایگان انجام می شود.

به گفته وي دراين استان  9 کارگاه مجاز وجود دارد که 6 کارگاه درکرمان، یک کارگاه درشهرستان بم، یک کارگاه درشهرستان زرند و یک کارگاه در شهرستان رفسنجان قرار گرفته است، مالکین با مراجعه به کارگاها در نوبت قرار می گیرند، پیامک دعوت برای آنها ارسال می شود و در تاریخ تعیین شده خودرو دوگانه سوز می شود.

////////////////////////////////

احمد سالاری‌فر؛ معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با اشاره به ارائه خدمات غیرحضوری به شهروندان کرمانی در راستای کاهش مراجعات و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا گفت: جهت انجام خدمات ارائه شده، ضروری است ارسال پیامک توسط سرپرست خانوار از طریق شماره همراه متعلق به خود، به سرشماره ۵۰۰۰۱۰۰۰۸۴۱۲۰۰ انجام شود.

//////////////////////////////

فواد اسعدی‌پور؛ ريیس شركت ملي پخش فراوردهای ناحیه نفتی دیواندره گفت: با توجه به صعب العبور بودن تعدادی از روستاهای این شهرستان در فصل سرما، سهمیه سوخت زمستانی خانوارهای ساکن در این روستاها به مقدار چهار میلیون لیتر توزیع شد.

////////////////////////////////

محمود تیردادی؛ رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحيه مهاباد با اشاره به اینکه در سال جاری 4 کالا برگ نفت سفید برای روستا‌های شهرستان اعلام شده است، گفت: در همین خصوص 90 درصد نفت سفید مناطق صعب العبور را ذخیره کرده ایم و 78 درصد نفت سفید فروشنده‌های محلی نیز ذخیره شده است.

///////////////////////////////

فهمیه سادات قلندرزاده؛ سرپرست روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز با اشاره به تداوم اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی (وانت و تاکسی) در منطقه البرز گفت: این طرح در حال حاظر تنها مشمول خودروهای وانت و تاکسی می شود و در فازهای آتی پیرو اعلان عمومی, تاکسی های اینترنتی نیز امکان ثبت درخواست خواهند داشت.

///////////////////////////////

ساسان تیموری؛ معاون فنی عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان گفت: منطقه اصفهان برای دومین سال متمادی در بخش حمل‌و‌نقل، عنوان برتر را در بین مناطق 37گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به خود اختصاص داد.

////////////////////////////////

با حضور کارشناسان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه بوشهر، نحوه ثبت نام متقاضیان گاز مایع ساکن در پایگاه های نظامی استان بوشهر آموزش داده شد.

 

 


١٣:٠٠ - دوشنبه ١٧ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٩٦