چاپ        ارسال به دوست

حمایت ۵۰ میلیاردی شرکت پالایش نفت بندرعباس از بهداشت و درمان هرمزگان در مقابله با کرونا

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس از کمک ۵۰ میلیارد ریالی این شرکت به دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان به منظور کمک به پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس، هاشم نامور با اشاره به اوج گیری مجدد شیوع بیماری کرونا در هرمزگان گفت:‌ این شرکت به منظور اجرای تعهدات خود در ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به دانشگاه علوم پزشکی برای خدمات رسانی مناسب به بیماران و اجرای اقدامات پیشگیرانه برای کنترل و مبارزه با بیماری کرونا مبلغ ۵۰ میلیارد ریال را به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اهدا کرد.

 وی افزود: در ابتدای امسال نیز از طرف شرکت پالایش نفت بندرعباس به منظور حمایت از کار درمان و کمک به روند بهبودی بیماران ۵۰ میلیارد ریال پرداخت شد ‌که مجموعه حمایت این شرکت در این بخش به ١٠٠ میلیارد ریال رسید.

 مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس کمک به خرید دستگاه ونتیلاتور بیمارستان بندرلنگه، کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و همچنین حضور در طرح ملی مواسات و همدلی با تهیه و توزیع بسته های مواد غذایی به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از دیگر اقدامات این شرکت از ابتدای شیوع بیماری کرونا اعلام کرد.

 نامور گفت: شیوع ویروس کرونا شرایط جامعه و فعالیت‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده و قطعاً همه ما وظیفه داریم در قبال سلامت جامعه احساس مسئولیت کرده و برای بهبود شرایط با هماهنگی متولیان بهداشت و درمان اقدامات لازم را انجام دهیم.

 

 

 


١٢:٠٦ - سه شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٥