چاپ        ارسال به دوست

آمادگی جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه همدان در خدمات‌رسانی به مسافران تابستان

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از آمادگی جایگاه‌های عرضه سوخت در استقبال از میهمانان و مسافران تابستانی خبر داد و افزود: ذخیره سازی کافی در انبارهای نفت و نظارت مستمر و مطلوب بر عرضه‌کنندگان، جزء اولویت‌های شرکت است و به جد در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی اعلام کرد: گروه‌های کنترل کمی و کیفی منطقه به صورت مستمر و تصادفی در جایگاه‌ها حضور یافته و تحویل فرآورده استاندارد به شهروندان را به عنوان رکن اصلی رعایت حقوق مصرف کنندگان پایش می‌کنند.

روستائی ضمن تاکید بر مدیریت مصرف بهینه سوخت به عنوان راهکاری برای کمک به اقتصاد خانواده یادآور شد: شماره تلفن ۰۹۶۲۷ به طور ۲۴ ساعته، آماده پاسخگویی به نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان است.

وی از دارندگان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها خواست تا به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت تا قبل از ۲۰ مرداد ۹۸ نسبت به سوختگیری با کارت خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی کارت سوخت به آدرس سایت www.niopdc.ir مراجعه و راهکار رفع مشکل را دریافت کنند.

 

 


١٣:٣٦ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧١٣    /    تعداد نمایش : ١٤٦٠