چاپ        ارسال به دوست

نشست هم انديشي روساي پژوهش و فناوري پالايشگاه ها و شركت هاي تابعه برگزار شد.

نشست هم انديشي روساي پژوهش و فناوري شركت هاي پالايشي با هدف تعامل بيشتر و آموزش تجاري سازي در شركت ملي پالايش و پخش برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش در اين جلسه بر ضرورت تجاري سازي شركت ها و تدوين استراتژي برنامه هاي عملياتي و اثر بخشي در بازارهاي داخلي و بين المللي پرداخته شد. مديران و كارشناسان پژوهش  و فناوري به منظور بررسي راه كارها در حوزه فعاليت و مراحل توليد جهت دستيابي به نقشه راه به تبادل نظر پرداختند.

در همين راستا ارزيابي عملكرد شركت هاي پالايشي براي بهينه سازي و بهره وري بهتر و ايجاد بستري مناسب جهت كمتر كردن هزينه ها و انتقال تجربيات بين متخصصين مورد بررسي قرار گرفت .

در اين نشست با توجه به برنامه هاي سياست مقاومتي به حمايت ازنيروي متخصص داخلي ،  تولید دانش فنی در حوزه نفت ، تحقق و به نتیجه رساندن اولویت های تحقیقاتی ، حمایت از ایده ها در زمینه بهبود فرآيندها درحوزه پالایش ، ارائه محصولي با فناوري بالاتر با بكارگيري دانش فني ، جذب ايده هاي نو ، پرورش ايده ها در زمينه هاي فوق و تبديل صاحبان آن ها به شركت هاي كوچك و متوسط سود آور در بخش خصوصي با هدف دستيابي به راهكار هاي بهتر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مورد مذاكره قرار گرفت.

 


١٥:٠٣ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١١٠٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٧١