چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 29 دی

علی‌اصغر چاغروندی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه، مصرف سی‌ان‌جی در این استان با 18 درصد افزایش همراه بوده است.

به گفته وی این استان 23 جایگاه عرضه سی‌ان‌جی فعال دارد که با توجه به پایش مستمر وضعیت عملکرد و تجهیزات فنی این جایگاه‌ها، سوخت‌رسانی به خودروهای گازسوز در استان وضع مناسبی دارد.

///////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: حدود ۸۴۰ میلیون لیتر انواع سه فرآورده نفتی مایع شامل بنزین، نفت سفید و نفتگاز در ۲۷۶ روز نخست سال‌جاری در سطح منطقه کرمانشاه توزیع شده است.

////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: در نه ماه گذشته نازل‌های مجاری عرضه استان پنج هزار بار توسط کارشناسان منطقه مورد پایش قرار گرفته و بر اساس استاندارد‌های لازم کالیبره شدند.

به گفته وی در بازدید‌ها و بازرسی‌های انجام شده از نازل‌های عرضه سوخت منطقه مشخص شد که نازل‌ها از استاندارد‌های لازم برخوردار بوده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

////////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع (LPG) با هدف تامین و شناسایی خانوارهای فاقد گاز طبیعی در جنوب آذربایجان‌غربی آغاز شده است.

/////////////////////////////

سید عزیزالله محمدی؛ سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی  استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه هیچ‌گونه مشکلی در خصوص تامین سوخت مورد نیاز در استان وجود ندارد، گفت: تمهیدات لازم برای سوخت‌رسانی مطلوب و مستمر به نواحی زیرپوشش، مناطق سخت‌گذر و عشایری انجام شده‌است.

////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از تأمین سوخت دوم برای صنایعی که از گاز طبیعی استفاده می‌کنند، خبر داد و گفت: در صورت قطع احتمالی گاز طبیعی، سوخت جایگزین تولیدکنندگان کالا و خدمات پیش‌بینی و ذخیره‌سازی شده و آماده تحویل است تا وقفه‌ای در روند تولید ایجاد نشود.

////////////////////////////

فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تأکید بر اینکه مدت‌هاست در همه جایگاه‌های سوخت پایتخت، بنزین یورو۴ توزیع می‌شود، گفت: پایش‌های مستمر سازمان محیط زیست نیز این موضوع را تایید می‌کند.

////////////////////////////

یک جایگاه جدید با عرضه بنزین و نفتگاز یورو۴ در منطقه اصفهان افتتاح شد. در این جایگاه، بنزین یورو۴ و سوپر و همچنین نفتگاز یورو۴ با ۲۲ نازل فعال عرضه می شود.  

 

 

 


١٣:٢٣ - دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٦