چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 22 دي

امیر بنی‌کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از مصرف ۵۶ میلیون لیتری نفت سفید در نه ماه گذشته در سطح استان فارس خبر داد و گفت: ذخیره‌سازی لازم برای سوخت‌رسانی به ویژه در فصل زمستان انجام شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

///////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملي پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس گفت: ۹۵ درصد از مخازن جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی منطقه چالوس به منظور تست هیدرواستاتیک به آزمایشگاه‌های مجاز ارسال شدند و گواهینامه سلامت دریافت کردند.

////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌‎های نفتی منطقه همدان گفت: این منطقه برای تأمین سوخت جایگزین مصرف‌کنندگان گاز طبیعی آمادگي دارد.

/////////////////////////

محمد صادقی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآرده‌های نفتی منطقه سبزوار از آمادگی کامل منطقه برای تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم در ایام سرد سال خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امسال همچون سال هاي گذشته هیچگونه مشکلی در راستای تامین و توزیع سوخت در فصل زمستان نخواهیم داشت.

/////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: از ابتدای اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، سه هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو در جنوب آذربایجان‌غربی گازسوز شده که از این تعداد هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو در شهر بوکان گازسوز شده‌است که از این حیث این شهرستان مقام اول را در بین شهرهای کشور به خود اختصاص داده است.

/////////////////////////

علیرضا انتظاری؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: در بسیاری از مناطق استان مشکل کمبود گاز مایع برطرف شده و در برخی مناطق دیگر نیز این مشکل تا پایان هفته به طور کامل برطرف می شود.

به گفته وي طی چند روز اخیر، مردم استان یزد در برخی مناطق با قطعی گاز و در برخی مناطق نیز با کمبود گاز مایع مواجه شدند که همه تلاش ما رفع این مشکل است.

 

 


١٣:٤٩ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٦