چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 11 آبان ماه

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از کاهش مدت زمان صدور کارت سوخت از سه ماه به 60 روز خبر داد و گفت: شرایط ویژه کرونایی موجب تاخیر صدور کارت سوخت در ماه های اخیر شده بود و گاها این فرآیند تا سه ماه به طول می انجامید اما در حال حاضر این مشکل رفع شده و کارت های سوخت شهریور ماه در حال صدور است و می توان گفت صدور کارت سوخت به بازه زمانی دو ماه رسیده است.

*****

محمود تیردادی رییس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مهاباد در چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک، کمیته حمل و نقل و سوخت مهاباد اظهار داشت: امسال به دلیل سهمیه‌بندی سوخت و کاهش مسافرت‌ها به خاطر شیوع کرونا، مصرف بنزین در این شهرستان ۲۴ درصد کاهش پیدا کرده است.

*****

حسین صادقیان، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان با بیان اهمیت توسعه جایگاههای عرضه سوخت استان در ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی در راستای ارتقای حقوق شهروندی و مشتری مداری گفت: با تلاش و پیگیری مسئولان منطقه جایگاه دومنظوره CNG مقصودی فولادشهر در  شهرستان لنجان در مدار سوخت رسانی قرار گرفت .

*****

علیرضا دبیری سرپرست منطقه تهران از برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و مدیران شرکت‌های حمل و نقل منطقه تهران خبر داد و ضمن تقدیر از تلاش همه جانبه و شبانه‌روزی ناوگان حمل و نقل، بر لزوم سوخت‌رسانی مستمر و به موقع تاکید کرد و گفت: باید سامانه سپهتن (سامانه پایش و نظارت هوشمند تردد ناوگان) بر روی خودروهای تحت پوشش پیمانکاران نصب شود.

*****

سبحان رجب‌پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری ضمن اشاره به کاهش 56 درصدی مصرف سوخت در بخش ناوگان هوایی در شش ماهه نخست سال‌جاری در سطح استان گفت: سوخت رسانی به ناوگان هوایی فرودگاه بین المللی دشت‌ناز ساری با تلاش کارکنان مرکز سوخت گیری هواپیمایی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری به صورت شبانه‌روزی و با پشتیبانی فنی، تدارکاتی و لجستیکی در بهترین شرایط در حال انجام است.

*****

سیدحجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از سهم 40 درصدی سی‌ان‌جی در سبد سوخت استان خبر داد و گفت: مصرف سی‌ان‌جی در مهر ماه سال‌جاری، 18میلیون و 410 هزار متر مکعب در سطح استان بود که نسبت به شهریور ماه سال‌جاری، 10درصد رشد داشته است.


١٣:١١ - يکشنبه ١١ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٨٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٤