چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 23 مهرماه

کرامت ویس‌کرمی؛ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دیدار با مدیر و مسئولان منطقه زاهدان به اهمیت و اولویت تامین گاز مایع در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه ۷۲۰هزار خانوار مصرف کننده گاز مایع در سیستان و بلوچستان وجود دارد و ۸۰ درصد بازار فروش این فرآورده در اختیار شرکت پرسی ایرانگاز است، لازم است پیگیری‌ها و تعاملات مستمر در جهت تامین و توزیع به موقع آن انجام شود.

//////////////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: طی شش ماه نخست سال‌جاری و پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و نیز تصمیمات شورای اقتصاد مبنی بر دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی و استقبال عمومی از این طرح، میزان مصرف سی‌ان‌جی در ۵۲ جایگاه هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی، ۱۸درصد افزایش داشته است.

////////////////////////////////

عبدالله احمدی کمرپشتی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان در نشست مشترک مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با مدیران شرکت‌های موزع گاز مایع استان، به اقدامات انجام شده برای آگاهی و ثبت‌نام مشمولان طرح   اشاره كرد و گفت: همه امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مجموعه، بسیج شده‌اند تا در کمترین زمان بدون اینکه زحمت و نگرانی برای شهروندان به وجود بیاید و مرحله ثبت‌نام انجام شود.

///////////////////////////////

رضا نیک‌نظر؛ معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار هدف از اجرای طرح توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفتی را ساماندهی توزیع سوخت عنوان کرد و گفت: با عملیاتی شدن اين طرح، گاز مایع مورد نیاز مصرف‌کنندگان مجاز مانند سنوات گذشته به موقع تامین شده و از میزان سهمیه شرکت‌های موزع و تاسیسات نیز کسر نخواهد شد.

//////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: ۱۰۰ درصد مصرف‌کنندگان نفت‌گاز استان گلستان به صورت الکترونیکی سهمیه مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

 

 

 


١٣:١١ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٥٩    /    تعداد نمایش : ٣١٣