چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 22 مهرماه

علی روح‌اللهی؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: رسالت تکلیفی منطقه آذربایجان شرقی در تأمین و توزیع ۲۰ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در شمال‌غرب کشور بدون هیچ مشکلی انجام می‌شود. بنابراين در صورت تأیید درخواست متقاضیان انواع فرآورده‌های نفتی توسط سازمان‌ها و نهادهای متولی و ثبت در سامانه سدف، هیچ گونه محدودیتی در تأمین سوخت نداریم.

//////////////////////////////////////

عبدالله احمدی کمرپشتی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان از آغاز طرح ثبت نام از خانوارهای متقاضی دریافت گاز مایع و نفت سفید در هرمزگان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، خرید گاز مایع و نفت سفید بسیار آسان، با قیمت مصوب دولتی از طریق دستگاه‌های کارتخوان و دریافت رسید از عاملان توزیع امکان پذیر شده است.

////////////////////////////////////

علی‌اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی با اشاره به اينكه  از مرداد ماه سال‌جاری، متقاضیان دریافت نفت‌سفید باید با ثبت‌نام در سامانه درخواست فرآورده‌‌های نفتی به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR نسبت به ثبت مشخصات و احراز هویت خود اقدام می‌کردند، گفت: توسعه دولت الکترونیک و لغو مبادلات کاغذی و پولی علاوه بر پیشگیری از شیوع کرونا، امکان نظارت بیشتر بر توزیع و مشخص شدن مصرف‌کننده‌های واقعی را فراهم می‌کند.

//////////////////////////////////////

یک جایگاه جدید سی‌ان‌جی به نام "گلزار شهدا" در منطقه آبادان راه اندازی شد و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

گفتني است این جایگاه بر مبنای آخرین استانداردها و با امکاناتی از قبیل سیستم دوربین مدار بسته، سیستم پرداخت الکترونیکی و محل انتظار سرنشین احداث شده است.

 

 

 

 


١٣:٤٣ - سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٤