چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 21مهرماه

پیمان بهرامی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: از آغاز اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودرو‌ها، تعداد دو هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو در این استان جهت تبدیل به سی‌ان‌جی ثبت‌نام کرده‌اند که ۸۵۰ دستگاه روند تبدیل را بطور کامل طی کرده و از خدمات سوخت‌رسانی گاز طبیعی برخوردار شده‌اند.

////////////////////////////

سبحان رجب‌پور؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری انبار نفت منطقه ساری را به عنوان یکی از مدرنترین و ایمن‌ترین تاسیسات نفتی در منطقه شمال کشور نام برد و گفت: این انبار تامین سوخت نفتکوره نیروگاه برق شهید سلیمی نکا را در فصول سرد سال برعهده دارد.

به گفته وي انبار نفت ساری با توجه به زیرساخت‌هایی که قابلیت تغییرپذیری بالای عملیاتی را دارد و با پشتیبانی نیروهای توانمند عملیاتی و همکاری با حمل و نقل ریلی این امکان را فراهم می کند که در هر شرایطی بتواند سوخت دوم نیروگاه مازندران را تامین کند.

////////////////////////////

قربانعلی مردانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی پس از اجرای کامل طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع، با اشاره به صف‌های طولانی ایجاد شده در توزیع گاز مایع قبل از اجرای اين طرح، گفت: با تدابیر اندیشیده شده پس از اجرای کامل طرح، خوشبختانه هیچ گونه صفی در این خصوص وجود ندارد.

////////////////////////////

فهیمه‌سادات قلندرزاده؛ سرپرست روابط عمومی منطقه البرز گفت: بدلیل وجود نقاط سخت‌گذر در استان و برای رفاه حال شهروندان در ثبت‌نام خانوارهای مصرف‌کننده گاز مایع (ال‌پی‌جی) و نفت‌سفید در بستر کارت بانکی، کارشناسان منطقه البرز با حضور در شهرستان‌ها و بخشداری‌های استان از نزدیک مشکلات و موانع موجود در این طرح را بررسی، راهنمایی‌ها و آموزش‌های لازم را به دهیاران شهرستان طالقان ارائه دادند.

////////////////////////////

براساس آمار منتشر شده در منطقه زاهدان تاکنون تعداد ۴۵۴ هزار و ۴۴۳ خانوار  موفق شده‌اند اطلاعات کارت بانکی و کدپستی خود را در سامانه سدف (سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی) ثبت كرده و مجاز به دریافت سهمیه نفت سفید و گاز مایع شوند.

 

 


١٢:١٦ - دوشنبه ٢١ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٥٧    /    تعداد نمایش : ٣١٩