چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 15 مهر

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: بیش از دو هزار دستگاه خودرو عمومی در هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی دوگانه‌سوز شدند.

وی با توجه به رضایت عمومی شهروندان از این طرح از دارندگان خودروهای عمومی خواست برای استفاده از این تسهیلات هرچه سریع‌تر به سامانه اطلاعات جامع خودروهای دوگانه‌سوز کشور به آدرس GCR.NIOPDC.IR مراجعه و ثبت‌نام کنند.

//////////////////////////

حمید حبیبی؛ مدیر شرکت ملی پخش منطقه زنجان از شناسایی مناطق صعب‌العبور و تأمین و ذخیره‌سازی سوخت زمستانی آن مناطق، خبر داد و گفت: تمهیدات لازم جهت تأمین و ذخیره نفت سفید و گاز مایع مورد نیاز استان اندیشیده شده و با پیگیری و تلاش کارکنان تلاشگر این منطقه، مشکلی از بابت توزیع این فرآورده‌ها هم ان‌شاءالله نخواهیم داشت و این اطمینان داده می‌شود که مشکلی در خصوص تأمین و توزیع سوخت زمستانی، وجود نخواهد داشت.

////////////////////////

عبدالرضا انتظاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و به منظور سهولت در ثبت‌نام مردم روستاهای فاقد گاز شهری و نیز عدم مراجعه آنها به ستاد و نواحی تابعه شرکت، کارشناسان نواحی این شرکت با هماهنگی دهیاران به روستاها مراجعه می‌کنند تا علاوه بر راهنمائی و ثبت‌نام متقاضیان دریافت گازمایع و نفت سفید، پاسخگوی سوالات آنان نیز باشند.

/////////////////////

مرحله اول ممیزی مراقبتی سیستم‌های مدیریت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری اجرا شد.

//////////////////////

به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان آبادانی و جهت تسریع در امر ثبت‌نام گازمایع، دو کانکس در مراکز پرتردد شهر بر پا و تعدادی از کارکنان منطقه جهت انجام فرآیند ثبت‌نام مردم در کانکس‌ها مستقر شدند.

 

 


١١:٥٨ - سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٤١