چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 22 شهريورماه

حمید قاسمی ده‌چشمه؛ معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورد‌های نفتی با اشاره به فعال شدن تمامی کارگاه‌های سی‌ان‌جی در کشور گفت: خوشبختانه کارگاه‌های سی‌ان‌جی در تمامی نقاط کشور فعال شده و پاسخگوی نیاز تمامی متقاضیان ثبت نام دوگانه سوز کردن خودرو‌ها است.

به گفته وي  گازسوز کردن رایگان خودرو‌ها به ظرفیت کارگاه‌ها بستگی دارد، اما می‌توان گفت که در هر شرکت، حدود ۱۵ هزار خودرو در ماه تبدیل می‌شود؛ به عبارت دیگر در هر کدام از هفت کارخانه، امکان تبدیل ۱۵ هزار مخزن را دارند و قصد داریم این ظرفیت را تا پایان سال به ۳۰ هزار مخزن افزایش دهیم.

///////////////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: در پنج ماهه نخست سال‌جاری، مصرف سی‌ان‌جی در بخش حمل و نقل استان بیش از 286 میلیون مترمکعب بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد رشد داشته است.

//////////////////////////////////////////

بابک اباذرنژاد؛ رئیس امور جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه زنجان گفت: میزان مصرف سوخت سي ان جي در مرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 14 درصد افزایش همراه بوده که علاوه بر جایگزینی مناسب این فرآورده به جای سوخت مایع، در پیشگیری از آلودگی محیط زیست نیز موثر بوده است.

//////////////////////////////////////////

نعمت‌اله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده هاي نفتي منطقه اهواز با تأکید بر تعامل سازمان‌ها و نهادهای ذیربط در راستای کنترل و پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی، گفت: اجرای گشت‌های مشترک هفتگی و بازدید از مصرف‌کنندگان سوخت، پیگیری اتصال سیستم مصرف‌کنندگان نفتگاز به گاز طبیعی، برنامه‌ریزی جهت اجرای طرح بارنامه برخط نفتکش‌ها و طرح توزیع الکترونیکی فرآورده از طریق زیرساخت بانکی از جمله اقداماتی است که در حال پیگیری و اجرا است.

 

 


١٤:١٦ - شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٧٧