چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 11 شهريورماه

حسین صادقیان؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان مصرف روزانه سی‌ان‌جی در استان اصفهان را یک میلیون و ۶۰۰ هزار مترمکعب اعلام کرد و گفت: شاخص ملی مصرف این نوع سوخت در کشور ۲۵ درصد است که در حال حاضر در این استان به ۲۷ درصد رسیده است.

////////////////////////////////

علی‌اکبر عربعامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از افتتاح هفتاد و پنجمین جایگاه عرضه سوخت در استان خبر داد و گفت: این جایگاه در قالب مجتمع خدماتی رفاهی و در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع و با سرمایه‌گذاری ۶۰۰ ملیارد ریال توسط بخش خصوصی در کیلومتر ۱۹۵ محور سبزوار- میامی قبل از روستای ابراهیم آباد احداث شده است.

/////////////////////////////////

امیر بنی‌کریمی؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: افزایش ۳۱ درصدی تعداد جایگاه‌های عرضه سوخت مایع (بنزین و نفتگاز) از سال ۹۲ تاکنون در سطح استان، یکی از اقدامات مهم این منطقه در راستای توسعه و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای سوخت‌رسانی مطلوبتر به مردم بوده است.

به گفته وي در حال حاضر روزانه ۱۲ میلیون انواع فرآورده‌های نفتی از طریق ۲۸۴ باب جایگاه بدون وقفه توزیع می‌شود و این استان به لحاظ مصرف فرآورده در سطح کشور در جایگاه چهارم قرار دارد.

//////////////////////////////////

فهیمه‌سادات قلندرزاده؛ سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز از افتتاح دو جایگاه جدید در سطح این استان خبر داد و گفت: با احتساب این دو جایگاه، شمار جایگاه‌های عرضه بنزین، گازوئیل و سی‌ان‌جی در استان البرز به ۱۰۷ باب رسید.

 

 


١٢:٣٧ - سه شنبه ١١ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٥