چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 10 شهريورماه

علی‌اکبر عرب‌عامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، تعداد خودروهای عمومی دوگانه سوز شده را تا كنون در سطح این استان، ۳۰۰ دستگاه اعلام کرد و گفت: خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی تک سوز شامل تاکسی‌ها، ون‌ها و وانت‌بارها به صورت صددرصد رایگان دوگانه‌سوز می‌شوند و مالکان خودروهای عمومی می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه  WWW.GCR.NIOPDC.IR درخواست خود را برای گازسوز کردن خودرو خود ارائه کنند.

/////////////////////////////////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع از شهریور ماه امسال در سطح منطقه خبر داد و گفت: رسالت شرکت ملی پخش در زنجیره تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی شناسایی مصرف‌کنندگان واقعی فاقد گاز شهری و شفاف‌سازی در تحویل سوخت جایگزین است.

//////////////////////////////////////////////

مسعود نیک‌تاج؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر از افتتاح هفتاد و چهارمین جایگاه عرضه سوخت در منطقه بوشهر همزمان با آغاز هفته دولت خبر داد و گفت: با افتتاح این جایگاه، تعداد هفتاد و چهار جایگاه عرضه سوخت در منطقه بوشهر در حال خدمت‌رسانی هستند.

////////////////////////////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش منطقه خراسان شمالی با اشاره به افتتاح چهل و نهمين جایگاه عرضه سوخت دراين منطقه گفت:   این مجتمع خدمات رفاهی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع احداث شده است.

 

 

 

 

 

 


١٢:٢٩ - دوشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٣