چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛21 تيرماه

عبدالرضا انتظاری؛مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: افزایش مصرف گاز سی‌ان‌جی در استان یزد باعث صرفه‌جویی ۲۶ میلیون لیتری مصرف بنزین در سه ماهه نخست سال‌جاری در سطح این منطقه شد.

//////////////////////////////////////

سیدمحمود طاهری؛ مدیر شرکت ملی پخش منطقه قم از افتتاح یک باب جایگاه سوخت در استان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این جایگاه، شمار جایگاه‌های عرضه سوخت مایع در سطح منطقه به ۶۱ باب افزایش یافت.

/////////////////////////////////////

۲۰ درصد از پروژه تصویربرداری از جایگاه‌های عرضه سوخت احداث شده در منطقه تهران، از سال ۹۵ تاکنون، به پایان رسید.گفتني است، در سال ۹۵ تعداد ۱۴ باب و در سال ۹۶ تعداد ۱۶ باب جایگاه احداث شده است. در سال‌های ۹۷ و ۹۸ نیز به ترتیب تعداد ۱۷ و ۱۴ باب جایگاه عرضه سوخت مایع در چرخه تأمین سوخت و ارائه خدمات به شهروندان تهرانی قرار گرفته و از ابتدای سال جاری تاکنون نیز ۵ باب جایگاه در منطقه تهران به بهره‌برداری رسیده است.

//////////////////////////////////

حسین صادقیان؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان،   گفت: ثبت‌نام از دارندگان خودروهای عمومی تاکسی و وانت‌بار که مایلند سوخت خودرو خود را به گاز طبیعی تغییر دهند، آغاز شده است.

/////////////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان  گفت: این شرکت در راستای روان‌سازی و تسهیل صادارات در پایانه مرزی باشماق نسبت به اجرای طرح الکترونیکی پایش و کنترل موجودی باک کامیو‌ن‌ها، کاهش مدت زمان کنترل باک کامیون‌های ترانزیتی با استفاده از ابزارهای دیجیتال و بهره‌مندی از سامانه فروش مرزی، اعطای معافیت ۳۰۰ لیتری مصوبه هیات وزیران به کامیون‌های ایرانی خروجی از مرز و کنترل و پایش عملیات فروش فرآورده در پایانه مرزی باشماق مریوان اقدام کرده است.

////////////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی ازصرفه جویی ۲۲ میلیون لیتری بنزین در بهار امسال خبر داد و گفت: در خرداد ماه امسال، میزان مصرف  سوخت  سي ان جي در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال قبل با هفت درصد افزایش همراه بوده است .

 

 


١٣:٢٣ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٩١    /    تعداد نمایش : ٣١٤