چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی؛ 11 تیر ماه

 

امیر بنی کریمی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: با توجه به سهم 6.4 درصدی استان از مصرف گاز سی ان جی در کشور، توسعه جایگاه‌های سی ان جی و استفاده بیشتر از این سوخت از اولویت‌های این منطقه بوده و زمینه‌های جذب سرمایه گذار در این حوزه مهیا است.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی، وسعت و قرار گرفتن فارس در محور مواصلاتی جنوب کشور، افزود: با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور به طور میانگین روزانه بیش از یک میلیون و 600 هزار مترمعکب گاز سی ان جی در فارس مصرف می‌شود که رشد 25 درصدی را نشان می دهد.

****************

سیدکاظم اسد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار گفت: در سه ماهه نخست سال‌جاری ارسال نفت‌گاز به نیروگاه‌های سطح منطقه چابهار، افزایش ۳۵ درصدی داشته است.

****************

اکبر نوروزی معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز گفت: با توجه به لزوم ثبت‌نام در سامانه "تجارت آسان جدید" (https://newtejaratasan.niopdc.ir) همراه با ثبت مشخصات کارت بانکی، از ابتدای تیر ماه ۹۹ هیچگونه حواله کاغذی در این منطقه صادر نشده و مصرف‌کنندگان نفت سفید و نفت‌گاز جزء (کمتر از ۶۰۰۰ لیتر در ماه) بخش‌های مختلف کشاورزی صنفی و صنعتی، باید درخواست خود را از طریق سامانه تجارت آسان و کارت بانکی انجام دهند.

****************

سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به اینکه توان عملیاتی جایگاه‌های سی‌ان‌جی استان فروش روزانه 650هزار مترمکعب است، گفت: میزان مصرف سی ان جی در سه ماه ابتدایی امسال 52 میلیون و 650 هزار متر مکعب بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 5 درصد رشد داشته است.

 

 


١٢:٥٠ - چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٩