چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 8 تيرماه

محمد صادقی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار با اشاره به صرفه‌جویی بیش از ۱۶ میلیون لیتر بنزین در سه ماهه اول سال ۹۹ ، گفت: مصرف سی‌ان‌جی در خرداد ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیش از ۱۲ درصد افزایش داشته است.

//////////////////////////////////////////

فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با بیان اینکه فرد خریدار نباید نگران عدم مالکیت کارت سوخت باشد، گفت: اگر کارت سوخت شخصی که ماشین را خریداری می‌کند، به نام خریدار نباشد، مشکلی به وجود نمی‌آید و هیچ الزامی برای تغییر کارت سوخت نیست. ممکن است فردی که کارت سوخت به نام او صادر شده، به باطل کردن کارت اقدام کند که در این شرایط فرد باید برای دریافت کارت جدید اقدامات لازم را انجام دهد.

///////////////////////////////////////////

اکبر نوروزی؛ معاون بازرگانی شرکت ملی پخش منطقه البرز گفت: چهار باب جایگاه عرضه سوخت بنزین معمولی، یورو ۴، سوپر و نفتگاز، در شهرستان‌های کرج، نظرآباد و فردیس تا پایان شهریور امسال راه‌اندازی مي شوند.

////////////////////////////////////////////

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش منطقه ارومیه گفت: کنترل فروش مرزی سوخت در بزرگترین مرز زمینی کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم‌گام با فعالیت دوباره گمرک بازرگان در حال اجرا است. در حال حاضر روزانه به طور متوسط بالغ بر ۱۵۰ خودرو در مرز بازرگان مورد کنترل و پایش سوخت قرار می‌گیرد.

///////////////////////////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از آمادگی کامل این منطقه جهت سوخترسانی مطلوب در شرایط پایدار و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت: ضدعفونی و گندزدایی نفتکش‌های جاده‌پیما، محدود کردن ارتباط نفرات با رانندگان نفتکش، جلوگیری از پیاده شدن رانندگان در محوطه تخلیه و بارگیری از جمله اقداماتي است كه انجام مي شود.

/////////////////////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای سبک باری و مسافری عمومی، همزمان با سراسر کشور در گارگاه‌های مجاز که از سوی این شرکت مورد تایید است، در حال اجرا است.

////////////////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از گازسوز کردن رایگان خودروهای حمل‌ونقل عمومی در سطح این استان خبر داد و گفت: ثبت نام از دارندگان این خودروها (تاکسی و وانت بار) که مایلند سوخت خودرو خود را به گاز طبیعی تغییر دهند، آغاز شده است.

 

 

 

 


١٣:٢١ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٨٠