چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام 60 هزار نفر در طرح دوگانه سوز كردن رايگان خودروهاي عمومي

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به اينكه  ۱۱ کارگاه و مرکز برای اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در استان انتخاب شده است، از ثبت نام  ۶۰ هزار نفر برای اجرای این طرح در كشور خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش اظهار داشت: در سنندج پنج کارگاه‌، بیجار ۲ کارگاه، قروه ۲ و دیواندره و کامیاران هر کدام یک کارگاه برای دوگانه‌‍‌سوز کردن خودروهای عمومی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح بر اساس مصوبه شورای اقتصاد اجرا می‌شود، اضافه کرد: طرح ذکر شده در فاز اول شامل خودروهای عمومی از جمله تاکسی، ون و وانت‌بارها (پلاک زرد و سفید) است.

مدیر منطقه کردستان با بیان اینکه در فاز بعدی این طرح، تاکسی اینترنتی و تاکسی‌های تلفنی نیز از این خدمات آن برخوردار خواهند شد، افزود: متقاضیان باید وارد سایت https://gcr.niopdc.ir/login شده، ثبت‌نام و اقدام به انتخاب مرکز مورد نظر کنند.

گیتی‌منش با اشاره به اینکه پس از ثبت‌نام بر اساس نوبت‌، کار دوگانه‌سوز کردن خودروها به صورت رایگان انجام می‌شود، یادآور شد: تاکنون در کشور ۶۰ هزار نفر برای اجرای این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

وی به پیش‌بینی اجرای دوگانه‌سوز کردن رایگان یک میلیون و ۴۶۴ هزار خودرو در کشور اشاره کرد و گفت: زمان مشخصی برای اتمام این طرح در نظر گرفته نشده است و احتمالا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت، بنابر این توصیه می‌شود متقاضیان سریعتر برای اجرای این طرح اقدام کنند.

 

 


١٢:٠٥ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٧٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٧