چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ سوم تيرماه

عبدالله احمدی‌کمرپشتی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان از گازسوز کردن رایگان خودروهای حمل‌ونقل عمومی (تاکسی و وانت‌بار) در سطح این استان خبر داد و گفت: دارندگان خودروهای عمومی مانند تاکسی و وانت‌بار می‌توانند با مراجعه به سامانه (WWW.GCR.NIPODC.IR) ثبت‌نام و در این طرح ملی شرکت کنند.

//////////////////////////////////////////

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش منطقه ارومیه گفت: طرح توزیع الکترونیکی نفتگاز از طریق ساختار کارت بانکی دارندگان ادوات کشاورزی در سطح منطقه ارومیه از ابتدای تیرماه ۱۳۹۹ آغاز شد.

//////////////////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: شناسایی چاه‌های غیر مجاز کشاورزی، بهره‌گیری از زیر ساخت بانکی جهت توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفتی (حذف کالابرگ و حواله) ،پیگیری توسعه گازرسانی در بین مصرف کنندگان و... از جمله اقداماتی است که در تعامل با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط در حال پیگیری و اجرا است.

//////////////////////////////////////////

سیدباقر نورالدینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان  گفت: هدف دولت از احداث مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی در اين منطقه، ارتقاء کمیت و کیفیت خدمات سوخت‌رسانی به مردم است.

به گفته وي شرکت‌های صاحب‌نشان (برند) باید با انجام تمهیدات لازم و ارائه خدمات مناسب، بستری را فراهم آورند که تمامی صاحبان جایگاه‌های عرضه سوخت ترغیب به بهره‌مندی از خدمات شرکت‌های صاحب‌نشان در جهت خدمت‌رسانی مطلوب و بهینه به هم‌وطنان شوند.

//////////////////////////////////////////

سیدکاظم اسد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار با بيان اينكه پلاک‌گذاری ماشین‌آلات کشاورزی در سطح منطقه به زودی اجرایی خواهد شد، گفت: از هم اکنون بايد تمهیدات و پیش بینی‌های لازم و معمول دراين خصوص صورت بگيرد، بدیهی است در صورت عدم اجرای این مصوبات امکان قطع سهمیه ماشین‌آلات فاقد پلاک متصور است.

 

 


١٣:٤٥ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٦٨    /    تعداد نمایش : ٤٢٤