چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه


روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران پیرو پخش برنامه‌ای با نام «پایش» در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و انتشار گسترده بخشی از آن در شبکه‌های اجتماعی با موضوع "قرارداد شرکت ملی پالایش و پخش با یک شرکت صوری بنام پسر شجاع" به اطلاع می‌رساند:

شرکت تاسیسات ساختمانی «پسر شجاع میانکوه» با مسئولیت محدود و شماره ثبت 155 می باشد که آگهی تغییرات آن نیز در سال 1396 در روزنامه رسمی کشور به ثبت رسیده است.

این شرکت در تاریخ چهارم آذرماه 1396 به منظور انجام عملیات اجرایی محوطه صنعتی مرکز انتقال نفت شماره چهار ایذه با رعایت همه قوانین و مقررات کشور، قراردادی به شماره 960177 و مبلغ ۴۲ میلیون تومان با شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان منعقد کرده که اسناد آن موجود است. 


شرکت مذکور دارای شماره ثبت، شناسه ملی و اساسنامه مرتبط با فعالیت موضوع قرارداد بوده و تمامی مراحل انتخاب پیمانکار بصورت کاملا قانونی انجام گرفته است.

گفتنی است پخش چنین برنامه ای با مضامین نادرست از رسانه ملی دور از انصاف و تعهدات اخلاقی بوده و موجبات بدبینی شهروندان نسبت به دستگاه های دولتی خدوم را سبب می شود و موجب تشویش اذهان عمومی جامعه می گردد.

همچنین به اطلاع می‌رساند مراحل قانونی اعاده حیثیت شرکت ملی پالایش و‌ پخش از طریق مراجع قضایی در دست اقدام قرار دارد.


١١:٥٥ - دوشنبه ٩ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١١٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٧٠