چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت ملی پخش در جمع مسئولان کنترل و نظارت:

یکپارچه‌سازی سامانه‌ها در آینده نزدیک محقق می شود

 

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از یکپارچه سازی سامانه‌های مرتبط با شرکت خبر داد و گفت: این سامانه ها به عنوان درگاه ارتباطی شرکت با مشتریان خود در بخش‌های حمل‌ونقل، صنایع خانگی، کشاورزی و... عمل خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، امیر وکیل زاده در دوره آموزشی مسئولان واحد هماهنگی، نظارت و کنترل مناطق ۳۷ گانه، به ارتقا سامانه‌ها و اجرای طرح‌های مختلف در راستای کنترل و نظارت بر فروش و عرضه فرآورده اشاره کرد و افزود: استفاده از اثر انگشت برای ورود به سامانه تجارت آسان برای کاربران معرفی شده به سامانه یکی از این طرح‌ها است که به صورت پایلوت در حال انجام است و اجرای آن در کل کشور در دستور کار قرار دارد.

وی همچنین هوشمند سازی پلمپ نفتکش‌ها را یکی دیگر از طرح‌های در در دست اقدام نام برد و اظهار کرد: با اجرای این مهم، کنترل و نظارت سیستمی و دقیقی بر حمل و توزیع سوخت خواهیم داشت. 

امیر وکیل زاده در بخشی از سخنان خود ضمن بیان نقطه نظرات و انتظارات از حوزه نظارتی مناطق، برگزاری دوره های آموزشی مستمر در شرکت را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: با تدوین تقویم آموزشی و توجه به این مهم علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی تخصصی، باید به اثر بخشی آن نیز توجه ویژه‌ای داشت. 

گفتنی است، راه‌اندازی و به ‌کارگیری سامانه نرم‌افزاری به منظور مدیریت عملیات شرکت در حوزه تامین، انبارش، فروش و توزیع فرآورده‌های نفتی در سطح‌ کشور  که مهم‌ترین آنها سامانه تجارت آسان، فروش فرآورده‌های نفتی، فروش مرزی، عملیات انبار، بارنامه برخط، مانیتورینگ انبارهای نفت، پرداخت کرایه حمل‌ونقل، سیستم مالی، عملیات سوختگیری هوایی و... از جمله اقدام‌های این شرکت برای تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان و نیز چابک‌سازی سامانه توزیع فرآورده در کشور است.


٠٩:٣٤ - دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧٠٦    /    تعداد نمایش : ٥٩١