چاپ        ارسال به دوست

معاون مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش تاكيد كرد:

ضرورت آموزش نيروهاي جوان و متخصص در صنعت

معاون مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران تاكيد كرد: باید آموزش نیروهای جوان از طریق انتقال دانش، تجربیات و تخصص در صدر امور قرار بگيرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره)، مهندس علي زیار در جلسه‌اي که به منظور بررسي موضوعات و تسریع در رفع موانع واحد RFCC پالايشگاه امام خميني(ره) شازند برگزار شد، تصريح كرد: اين پالايشگاه جزء شرکت‌های پیچیده و حائز اهمیت در سطح منطقه است و محصولات نفتی آن از لحاظ کیفیت در سطح استاندارهای بین‌المللی قرار دارد.

به گفته زيار این شرکت یک پالایشگاه سودده است که می تواند سودآوری آن بیشتر هم شود.

وي بهره‎مندی از دانش روز را اولویتي فراگير دانست و افزود: ضروري است تا با بهره‎گیری از دانش روزآمد، توقّف‌های پیش‌بینی نشده را به حداقل رساند و تقویت ساخت و تولید داخل و بهره‌وری مورد نیاز را در همه امور افزایش داد.

زيار تاكيد كرد: باید مسائل آموزشی در اولویت قرار بگیرد و تمامي همکاران در راستای به روزآوری دانش و تخصص خود گام بردارند.

معاون مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران از روزمرگی در کار به عنوان یک آفت یاد کرد و گفت: آن چیزی که می تواند صنعت كشور را روز به روز بیشتر در مسیر پویایی قرار دهد، دانش است پس باید هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ انگیزشی اين مهم ميسر شود.

زیار درپايان ضمن قدرداني از تلاشگران اين صنعت تصريح كرد: علی‌رغم شرایط ظالمانه تحریم و جنگ تحمیلی بدون دریافت هیچ کمکی با توکل به خداوند متعال و با ایمان و تلاش در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیریم؛ بايد تاكيد كرد دست اندركاران و كاركنان اين صنعت در خط مقدم تولید قرار دارند.

 


١١:٢٧ - يکشنبه ٢٣ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠١٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٦