چاپ        ارسال به دوست

در بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي نفت ،گاز ،پالايش و پتروشيمي :

شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران ، آماده ميزباني از نخبگان و پژوهشگران

در ايام برگزاري بيست و ششمين نمايشگاه نفت،گاز ، پالايش و پتروشيمي ،شركت پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران ميزبان نخبگان ، پژوهشگران و شركت هاي دانش بنيان خواهد بود.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي نفت ،گاز و پتروشيمي از روز جمعه 23 ارديبهشت ماه در محل دائمي نمايشگا هاي بين المللي تهران آغاز به كار خواهد كرد.

شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي نيز با تجهيز غرفه اي تخصصي در سالن 5 اين نمايشگاه و برنامه ريزي برگزاري نشست هاي خبري و اجراي پنل هاي تخصصي حضوري پررنگ در اين رويداد بزرگ بين المللي خواهد داشت.

 

در اين نمايشگاه كه تا روز دو شنبه 26 ارديبهشت ماه ادامه دارد، برنامه هاي ويژه اي براي معرفي دستاورد هاي صنعت پالايش و پخش كشور و چشم انداز آينده تدارك ديده  شده است.

همچنين با توجه به گستردگي مخاطبان و حوزه هاي تخصصي اين شركت اصلي  از دانش پژوهان ،صنعتگران و شركت هاي فعال فناوري و دانش بنيان دعوت شده است تا با بازديد از غرفه شركت پالايش و پخش در نمايشگاه بيست و ششم و ايجاد تعامل متقابل امكان بهره مندي از توانمندي فني و مهندسي و تحقيقاتي آنان در اجراي پروژه هاي مختلف اين شركت در حوزه هاي مختلف پالايش و پخش و خطوط لوله و مخابرات  استفاده شود.

 

برای مشاهده زمان بندی برنامه های غرفه پالایش و پخش و حضور مدیران شرکت در غرفه اینجا کلیک کنید.

 

 


١٤:٥٧ - چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٣٦٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٤