چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 26 تير

علی اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی از کشف و ضبط 101 فقره کارت سوخت غیرمجاز نفتگاز در سطح منطقه خبر داد و گفت: این میزان کارت در سه ماه نخست امسال و با کنترل و پایش مستمر شناسائی شده است.

///////////////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: مصرف بنزین در سه ماه اول سال جاری با قریب به یک میلیون و 600 هزار لیتر در روز نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته، 26 درصد رشد داشته، این در حالی است که مصرف نفتگاز با روزی حدود 400 هزار لیتر با 16 درصد افزایش همراه بوده است.

///////////////////////////////

سیدعزیزالله محمدی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از آزمایش و کنترل نزدیک به 868 نازل عرضه سوخت در منطقه خبر داد و گفت: این مهم در راستای کنترل و نظارت بر ارائه خدمات مطلوب سوخت‌رسانی در جایگاه‌های عرضه سوخت استان در سه ماهه نخست سال‌جاری محقق شده است.

/////////////////////////////

جواد بلندی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه، از اعزام تیم‌های کنترل و نظارت به نواحی تابعه این منطقه خبر داد و گفت: بازدیدهای میدانی، کنترل و نظارت در قالب هیئت بازرسی، گشت‌ مشترک، بازدید از مجاری عرضه و مصرف‌کنندگان عمده با هدف راستی‌آزمایی اجرای دستورعمل‌ها، اطلاع از وضعیت کمی و کیفی اقدامات و خدمات ارائه شده، پیشگیری از انحراف و قاچاق فرآورده‌های نفتی، رفع موانع و چالش‌های احتمالی انجام می‌گیرد.

///////////////////////////////

سعید انصاری؛ رئیس سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان در بازدید از کارگاه‌های فعال استان، از گازسوز شدن رایگان پنج هزار و 137 خودرو در سطح استان خبر داد و گفت: در استان گیلان هشت کارگاه مجاز برای اجرای این طرح فعال است و در این کارگاه‌ها برای خودروهای عمومی و وانت‌بارها کل مخزن، کیت و تجهیزات سی‌ان‌جی به صورت کاملاٌ رایگان نصب می‌شود.

 

 

 

 


١٢:٥٥ - شنبه ٢٦ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٣