چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 18 فروردین

​ سید حجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: سال گذشته بیش از ۱۵ هزار تن گاز مایع در نواحی شش گانه منطقه تامین و توزیع شده است.

به گفته وی سال گذشته این میزان گاز مایع در سطح استان تامین و عرضه شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن،  هشت درصد کاهش داشته است.

////////////////////////////////

حمید حبیبی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زنجان با بیان اینکه تعداد جایگاه های سوخت در استان افزایش می یابد، گفت: صدور مجوز برای احداث جایگاه سوخت برای سرمایه گذاران تسریع می شود.

به گفته وی پیگیری ها متعدی برای ورود سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث جایگاه های سوخت در استان انجام شده است.

///////////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: در سال گذشته بیش از ۱۲ هزار بازدید میدانی کمی و کیفی از ۶۸ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و مصرف‌کنندگان عمده در سطح منطقه میاندوآب انجام شد.

////////////////////////////////

مهرداد بیوکی؛ مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: : تصویری که در فضای مجازی با عنوان وجود آب در بنزین عرضه شده در یکی از جایگاه‌های سوخت بوشهر (خیابان مطهری) منتشر شده، شایعه است و چنین موردی صحت ندارد.

به گفته وی این جایگاه مهم‌ترین جایگاه توزیع سوخت در شهر بوشهر است و روزانه 90 هزار لیتر بنزین توزیع می‌کند و هر هفته کارشناسان واحد کنترل کیفیت نمونه سوخت آن را بررسی می‌کنند.

 

 


١٣:٠٨ - چهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٦٥٧    /    تعداد نمایش : ٧٢