چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 15 فروردين

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآروده‌های نفتی منطقه گلستان از افزایش شش درصدی مصرف سی‌ان‌جی در سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن خبر داد و گفت: در سال گذشته حدود ۲۴۸ میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی (معادل سوخت‌گیری ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو) در استان گلستان مصرف شده که نسبت به سال ۹۸ افزایش شش درصدی مشاهده می‌شود.

/////////////////////////////

سبحان رجب‌پور؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، توزیع سوخت در بین کشاورزان را منوط به ثبت‌نام در سامانه تجارت آسان اعلام کرد و گفت: ذخیره‌سازی سوخت بخش کشاورزی در سطح این منطقه افزایش یافته است.

به گفته وي تا پایان فصل کشاورزی در روند توزیع سوخت به کشاورزان، هیچ مشکلی وجود ندارد و توزیع مطلوب سوخت به شرط همکاری کشاورزان در مراجعه و ثبت‌نام به موقع در سامانه تجارت آسان بدون وقفه انجام خواهد شد.

////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از افزایش پنج درصدی مصرف سی‌ان‌جی در سطح این منطقه در سال ۹۹ خبر داد و گفت: سال گذشته ۳۰۰ میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی در استان کرمانشاه مصرف شده که موجب صرفه‌جویی ۳۰۰ میلیون لیتری در مصرف بنزین شده است.

////////////////////////////

جمشیدی؛ مدیر شرکت ملي پخش فراورده های نفتی استان مرکزی گفت: تا کنون دو هزار دستگاه خودروی عمومی در استان مرکزی به صورت رایگان دوگانه سوز شده است.

/////////////////////////////

 سید حجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: : در 12 ماه گذشته سال 99 بیش از 853 میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در استان اردبیل توزیع شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 64 میلیون لیتر کاهش داشته است.

/////////////////////////////

حميد حبیبی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: از 25 اسفند ماه سال گذشته تا 14 فروردین ماه سالجاری بیش از 349900 هزار لیتر بنزین در استان زنجان مصرف شده است.

به گفته وي مشکلی برای تامین فرآورده های نفتی در استان زنجان وجود ندارد و تمام مخازن پر هستند.

 

 


١٤:٣٧ - يکشنبه ١٥ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٦٥٣    /    تعداد نمایش : ٨٣