چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 14 فروردين

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: بیش از ۴۵ میلیون لیتر نفتگاز در بخش کشاورزی استان خراسان شمالی در سال ۹۹ توزيع شده است.

به گفته وي تعداد ۵۰ هزار درخواست نفتگاز برای ماشین‌آلات کشاورزی در سامانه سدف به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR در سال ۹۹ ثبت شده است.

//////////////////////////////////

کوروش بالادست؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: سال گذشته، ۲۴ میلیون و ۷۶۲ هزار لیتر نفت سفید در سطح استان توزیع شده است.

به گفته وي در سال گذشته، ۱۰ میلیون و ۶۱۸ هزار لیتر نفت سفید به مناطق سخت‌گذر استان تخصیص یافت که این رقم معادل ۵۶ درصد از سهمیه کل نفت سفید در این مناطق با توجه به میزان مصرف بوده است.

//////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از ثبت‌نام بیش از هشت هزار و ۷۵۰ دستگاه خودروی عمومی باری و مسافری در طرح گازسوز کردن خودروها در منطقه آذربایجان شرقی طی سال ۹۹ خبر داد و گفت: اجرای این طرح برای خودروهای مذکور به منظور بهره‌مندی از مزایای استفاده از سوخت پاک، کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها همچنان ادامه دارد.

/////////////////////////////////

امیر بنی‌کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از تامین و توزیع بیش از سه میلیارد و ۸۰۰ هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در سال ۹۹ در اين استان خبر داد و گفت: در سال ۹۹ سوخت‌رسانی به فارس به عنوان چهارمین مصر‌ف‌کننده سوخت کشور بدون وقفه انجام پذیرفته است.

////////////////////////////////

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: ۴۰۰ لیتر سهمیه نفت سفید ویژه فصل بهار در کارت بانکی خانوارهای شهری و روستایی این منطقه واریز شد.

به گفته وي آخرین مهلت دریافت سهمیه نفت سفید ویژه فصل بهار تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ است و پس از آن امکان دریافت سهمیه وجود ندارد.

/////////////////////////////////

نعمت‌الله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) گفت: سهمیه ۲۰میلیون لیتری سوخت برای شروع عملیات برداشت محصولات پاییزه کشاورزی خوزستان تخصیص یافته است.

به گفته وي این سهمیه سوخت بر اساس قیمت مصوب از طریق جایگاه‌ها و فروشندگی‌های محلی به صاحبان و مالکان ماشین آلات کشاورزی که در عملیات برداشت محصولات پاییزی خوزستان مشارکت دارند عرضه می‌شود.

 

 


١٣:٠٤ - شنبه ١٤ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٦٥١    /    تعداد نمایش : ٧٧