چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 10 فروردين

جعفر سالاری‌نسب؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری از عرضه ۹۵ میلیون و ۹۸۴ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی به خودروهای دوگانه سوز درجایگاه‌های استان خبرداد و گفت: این مقدار توزیع سی‌ان‌جی از یکم فروردین لغایت یکم اسفند ماه سال گذشته به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، رشد ۱۳,۳درصدی داشته است.

///////////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اعلام تبدیل رایگان دو هزار و ۵۷۸ خودروی عمومی، از آغاز طرح تبدیل خودروهای مسافربر اینترنتی و آژانس‌ها نیز خبر داد و گفت: از این تعداد دو هزار و ۵۰۸ دستگاه خودرو از انواع وانت و ۷۰ دستگاه نیز تاکسی درون و بیرون شهری بوده که واجد شرایط و از طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی بهره برده‌اند.

////////////////////////////////////

کوروش بالادست؛ مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از اعلام سهمیه الکترونیکی نفت سفید، برای فروردین و اردیبهشت 1400 خبر داد و گفت: سهمیه الکترونیکی نفت سفید دراين دوماه به میزان هر خانوار 210 لیتر، در کارت بانکی سرپرستان خانوارهایی که از گاز طبیعی بی بهره اند و همچنین ساکنان مناطق سخت گذر استان اختصاص یافت.

////////////////////////////////////

سبحان رجب پور؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: نخستین سهمیه نفت سفید خانوار‌های مازندرانی فاقد گاز طبیعی شارژ شد.

به گفته وي برای هر خانوار 500 لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ شده است.

////////////////////////////////////

محمد صادقی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: توسعه و گسترش عرضه گاز فشرده طبیعی (سی. ان. جی) و نظارت بر فعالیت جایگاه های عرضه سوخت موجب صرفه‌جویی ۷۱ میلیون لیتر بنزین در این منطقه در یک‌سال اخیر شده است.

//////////////////////////////////////

عبدالله احمدی کمرپشتی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان با علام این خبر که کارت‌های سوخت مهاجر و متخلف بلافاصله غیرفعال می شوند، گفت: سال گذشته سه هزار و ۸۴۱ کارت سوخت متخلف در جایگاه‌های عرضه سوخت استان شناسایی و غیرفعال شد.

به گفته وي کنترل واحدهای نظارتی و تخصصی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مانند حراست، سامانه هوشمند و بازرسی موجب شده است که این تعداد از کارت‌های سوخت مهاجر یا متخلف در استان شناسایی و غیرفعال شوند و پرونده مالکان آنان برای تعیین تکلیف به مقام قضائی ارائه شود.

///////////////////////////////////////

عبدالرضا انتظاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد از اجرای موفق طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در استان خبر داد و گفت: با استقبال خوب شهروندان تا کنون ۶۲۴ خودرو عمومی در سطح استان رایگان گازسوز شدند.

به گفته وي این تعداد طبق برنامه زمانبندی شده رایگان گازسوز شدند، ضمن اینکه ۳۶۴ دستگاه خودرو نیز در صف انتظار هستند.


١٣:٢٨ - سه شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٦٤٨    /    تعداد نمایش : ٩٠