چاپ        ارسال به دوست

تولید ۳۰ نوع فرآورده نفتی مختلف

پالایشگاه اصفهان متنوع‌ترین فرآورده‌های نفتی کشور را تولید می‌کند

 

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: این پالایشگاه با تولید ۳۰ نوع فرآورده نفتی، رتبه نخست تنوع تولید فرآورده‌های نفتی کشور را در اختیار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از شانا، مرتضی ابراهیمی در حاشیه بیست ‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اعلام این خبر افزود: به‌تازگی محصولات سبز جدیدی مانند هگزان، پنتان و... به فرآورده‌های تولیدی پالایشگاه اصفهان افزوده شد.

وی تأکید کرد: شرکت پالایش نفت اصفهان با تولید فرآورده‌های نفتی اصلی بنزین، گازوئیل و نفت کوره و ۲۷ فرآورده دیگر گام مؤثر در کاهش وابستگی‌ و واردات کشور در زمینه فرآورده‌های نفتی برداشته است.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان با تأکید بر رویکرد این شرکت برای تولید فرآورده‌های دوستدار محیط زیست تأکید کرد: این پالایشگاه سال‌هاست که به‌منظور کاهش آلاینده گی‌ها از گاز برای سوخت کوره‌ها استفاده می‌کند.

ابراهیمی همچنین با اشاره به تولید بنزین با کیفیت یورو۵ از سال ۹۴ در این مجموعه پالایشی گفت: با بهره‌برداری از واحد تصفیه گازوئیل در سال آینده، همه گازوئیل تولیدی این پالایشگاه نیز با کیفیت یورو ۵ تولید می‌شود.

 

 


١٣:٣١ - يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥١٦    /    تعداد نمایش : ١٥٠