چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 3 آذرماه

امیر بنی‌کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: ۶۴ درصد خودروهای عمومی ثبت‌نام شده در سطح استان فارس بر اساس استانداردهای لازم به صورت رایگان گازسوز شدند و گواهی سلامت دریافت کردند.

////////////////////////////////

سیدمومنی؛ رئیس سرویس‌های صنعتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در نشست تخصصی ماده ۴۴ با محوریت فرآیند تعیین برآورد سوخت با اشاره به نکات مهمی از ماده ۴۴ کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز (بخش غیردولتی) گفت: صفر تا ۱۰۰ فرآیند دریافت سوخت توسط مصرف‌کنندگان از شرکت ملی پخش، از طریق سامانه الکترونیکی سدف انجام می‌شود.

//////////////////////////////////

سیدجواد حسینی؛ سرپرست تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز گفت: انواع بنزین‌ عرضه شده در استان شامل بنزین معمولی، سوپر و یورو۴ با دارا بودن استانداردهای لازم نیازی به افزوده شدن انواع مکمل‌ موجود به ویژه مکمل اکتان افزا ندارد.

به گفته وی اکتان (بهسوزی و آرام‌سوزی) بنزین معمولی، یورو۴ و سوپر به ترتیب  ۸۷، ۹۲ و ۹۵ است که به هیچ عنوان استفاده از مکمل‌های موجود توصیه نمی‌شود.

//////////////////////////////////

عبدالرضا انتظاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد با اشاره به احداث جایگاه جدید در شهرستان اشکذر و نیازسنجی آن در محل مناسب گفت: در صورت معرفی سرمایه‌گذار بخش خصوصی، موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد و مساعدت های لازم در این زمینه از سوی منطقه انجام می‌شود.

///////////////////////////////

لطف‌الله مسعودی؛مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین با اشاره به فرارسیدن فصل سرما، گفت: هیچ مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز روستاییان استان که از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند نیستند، وجود ندارد.

//////////////////////////////

یدالله زندی؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به دوگانه سوز شدن هزارو 100 خودروعمومی به صورت رایگان در این منطقه گفت: هم اکنون سه مرکز در شهرسنندج نسبت به تبدیل رایگان خودرو‌های عمومی اقدام می‌کنند که با پیگیری‌های صورت گرفته به زودی در دیگر شهرستان‌های استان نیز مراکز دیگری فعال و به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند.

 

 


١٣:١١ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤١٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٠