چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ دوم آذر

محمدحسین باقری؛ مدیر طرح CNG شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: در نظر داریم در پایانه های مسافربری، باری و میدان های میوه و تره بار در کلانشهرها به ویژه تهران جایگاه های کوچک مقیاس راه اندازی کنیم تا میزان جایگاه سی ان جی افزایش پیدا کند.

/////////////////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از آغاز اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی (تاکسی، تاکسی ون، وانت، نیسان‌‌بار و کامیونت‌های بنزین سوز) در استان اردبیل، تعداد ۵۳۷ دستگاه خودرو عمومی در سطح استان دوگانه‌سوز شدند.

////////////////////////////////////

نعمت‌اله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز با اشاره به آمادگی کامل منطقه برای مقابله با سیل احتمالی گفت: در پی هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی‌های شدید در روزهای آینده و احتمال آب‌گرفتگی در معابر و راه‌های مواصلاتی، آمادگی لازم برای مقابله با سیل احتمالی در مجاری سوخترسانی به عمل آمده است.

/////////////////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی با اشاره به ثبت‌نام بیش از هفت هزار متقاضی دریافت گاز مایع در سامانه (سدف) در سطح این منطقه گفت: با هدف توسعه خدمات الکترونیک، به منظور ایجاد تسهیلات لازم برای سرپرستان خانوار و کاهش نیاز به مراجعات بعدی خانوار به کارتابل شخصی در سامانه سدف، امکان ثبت و اصلاح شماره تلفن همراه و صحت‌سنجی آن و نیز درج کارت بانکی سرپرست خانوار از طریق ارسال پیامک انجام خواهد شد.

/////////////////////////////////////

کوروش بالادست؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان با اشاره به وظیفه خطیر و حساس رانندگان نفتکش‌ها در امر سوخت‌رسانی، گفت: رشد ۵۰ درصدی افزایش کرایه حمل بار نفتکش‌ها از ابتدای فروردین ماه سال‌جاری، رایزنی برای اختصاص بارهای صادراتی به عنوان بار تشویقی به رانندگان با رعایت سقف تعهد حمل بار در استان و تامین روغن خودروهای سنگین به نرخ تعرفه‌ای از طریق قرارداد شرکت‌های حمل ونقل با شرکت نفت سپاهان، از تمهیدات این شرکت در راستای ایجاد انگیزه و کمک به معیشت رانندگان نفتکش‌ها است.

////////////////////////////////////

سعید برخوردار؛ معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران، با اشاره به آغاز طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع با نرخ مصوب در نواحی دماوند، ری و فیروزکوه به صورت پایلوت، گفت: طی اعلام دو شماره کالابرگ الکترونیکی، مقدار ۸۸ کیلو گاز مایع معادل ۸ عدد سیلندر ۱۱ کیلویی به نرخ مصوب (۹۷ هزار ریال) به خانواده‌هایی که در سامانه سدف ثبت نام انجام داده‌اند، قابل تحویل است.

///////////////////////////////////

جعفر سالاری‌نسب؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، با اشاره به رشد 31 درصدی مصرف سی‌ان‌جی دراین منطقه گفت: این مقدار رشد مصرف سی‌ان‌جی در بازه زمانی اول مهرماه تا اول آبان‌ماه سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ثبت شده است.

///////////////////////////////////

مسعود نیک تاج؛ مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر با اشاره به اینکه ۳۵هزار خانوار در این استان برای دریافت سیلندر گاز مایع در سامانه "سدف" ثبت نام کرده‌اند، گفت: این خانوارها هم‌اکنون به دلایل مختلف به شبکه گاز رسانی دسترسی ندارند و برای دریافت سیلندر گاز مایع باید از کارت بانکی که هنگام ثبت نام در سامانه سدف معرفی کرده‌اند،  استفاده کنند.

////////////////////////////////////

علی اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی با اشاره به اهتمام بیشتر در جهت عرضه به موقع نفتگاز با رعایت ضوابط و مقررات گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، رعایت دستورعمل‌ها و الزامات و پروتکل‌های بهداشتی در سطح جایگاه‌های منطقه بسیار لازم و ضروری است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

///////////////////////////////////

حمید حبیبی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به مراجعه برخی مالکین خودروهای عمومی مبنی بر غیر فعال شدن کارت سوخت خودرو از انجام مراحل دوگانه سوز گفت: خودروهایی که در طرح دوگانه سوز ثبت نام و کیت CNG نصب کرده‌اند، کارت سوخت آن ها به مدت کوتاهی باطل و کارت سوخت جدید با میزان سهمیه تخصیص یافته به آدرس مالکین ارسال می‌شود.

به گفته وی استقبال از طرح دوگانه سوز شدن خودروهای عمومی مطلوب بوده است.

 

 


١٣:٢١ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤١٤    /    تعداد نمایش : ٢٤٠