چاپ        ارسال به دوست

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد:

متولی اصلی تعیین میزان آلایندگی‌های سوخت سی‌ان‌جی سازمان محیط زیست است

     

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اعلام اینکه متولی اصلی تعیین میزان تمام آلایندگی‌های زیست محیطی در کشور، سازمان محیط زیست است، اعلام کرد: این سیاست در خصوص خودروهای دوگانه‌سوز نیز اعمال می شود و این شرکت پیروی کامل از فرآیند تست‌های آلایندگی سازمان محیط زیست را در دستور کار خود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، همچنین تبدیل‌های در حال انجام بر اساس تاییدیه‌های دریافتی از شرکت‌های بازرسی که مورد تائید سازمان ملی استاندارد هستند و همچنین موظفند تاییدیه‌های ‌لازم‌ را از سازمان محیط زیست اخذ کنند، انجام می شود. 

گفتنی است، صبح روز شنبه ( اول آذر ماه 99) خبری با عنوان "سازمان محیط زیست چکاره است/استاندارد CNG را تایید کرده‌است" در یکی از رسانه‌های کشور منتشر شده که در آن سخنان مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به صورت ناقص و منقطع منعکس شده است. همچنین تیتر مطلب نیز که نشان از کج سلیقگی خبرنگار رسانه دارد، با سخنان مدیر مربوطه هیچ گونه سنخیتی ندارد.

 لازم به یادآوری است که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران همانند گذشته در تمامی مراحل پروژه دوگانه‌سوز کردن خودروها مطابق با نظرات فنی سازمان محیط زیست به ادامه پروژه خواهد پرداخت. 

 


٠٧:٥٤ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤١٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٧