چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ اول آذرماه

علی روح‌اللهی؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقي با اشاره به نقش تأمین و توزیع پایدار در چرخه اقتصادی کشور، گفت: رفع نیازهای بخش‌های مختلف مصرف فرآورده‌های نفتی از مصرف‌کنندگان نفت سفید در دورافتاده‌ترین نقاط استان تا مصرف‌کنندگان عمده صنایع و نیروگاه‌ها، با انجام برنامه‌ریزی و نظارت مستمر بر امر تأمین و توزیع امکان‌پذیر است.

//////////////////////////////////////

سید کاظم اسد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار با اشاره به بسیج تمامی امکانات برای اجرای صحیح و به موقع طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه خبر گفت: سوخت‌رسانی بدون وقفه و تامین خواسته‌ها و نیازهای به حق مردم در منطقه، حاصل تلاش زنجیره‌های به هم پیوسته از بخش‌های مختلف ستادی و عملیاتی، مجاری عرضه، شرکت‌های توزیع کننده و ناوگان حمل و نقل است که سعی داریم با اعمال دقیق‌ترین نظارت‌ها، بهبود مستمر ارائه خدمات به شهروندان را تحقق بخشیم.

//////////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اشاره به افزایش شدید و نامتعارف مصرف برق در فصل گرما در سراسر کشور و همچنین استان همدان، گفت: این منطقه با برنامه‌ریزی لازم، سوخت مایع مورد نیاز را به ژنراتورهای مولد برق واحدهای خدماتی، صنعتی، دولتی و خصوصی تخصیص داده و همچنین با ابلاغ دستورعمل خاموش کردن کمپرسور جایگاه‌های سی‌ان‌جی در مواقع عدم مراجعه مشتری، توانسته تا حد ممکن به مدیریت اجرایی توزیع برق استان کمک کند.

/////////////////////////////////////

لطف‌اله مسعودی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین گفت: تامین و توزیع به موقع نفت‌سفید و گاز مایع و همچنین نظارت بر آن یکی از اولویت‌های سوخت‌رسانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین است که این مهم با تعامل و همکاری مجموعه بخشداری و دهیاران در حال انجام است.

/////////////////////////////////////

علی اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون ۲ هزار و ۹۱۲ خودرو عمومی به صورت رایگان گازسوز شدند و هزار و ۲۶۰ دستگاه خودرو نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارند.

به گفته وي هم اکنون ۵۰ کارگاه مجاز دوگانه سوز کردن خودروها در خراسان رضوی فعال است که از این تعداد ۱۱ کارگاه کارهای مربوط به گازسوز کردن خودروهای عمومی را بصورت رایگان انجام می‌دهند.

/////////////////////////////////////

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی کرمانشاه اعلام کرد: سومین مرحله از توزیع الکترونیکی نفت سفید در استان کرمانشاه از اول آذر آغاز شد و تا 30 دی ماه ادامه دارد.

 

 

 


١٣:٠٨ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤١١    /    تعداد نمایش : ٢٥٠