چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 28 ابان

کرامت ویس کرمی؛ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اینکه جایگاه‌های سوخت طبق قانون در دسته مشاغل خدمت رسان قرار می‌گیرند، گفت: فعالیت جایگاه‌های سوخت در سراسر کشور در تعطیلات و محدودیت‌های کرونایی هفته‌های آتی، ۲۴ ساعته بوده و خدمت‌رسانی توسط آنها بدون وقفه ادامه دارد.

///////////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اشاره به انجام ۸۰۰ بازدید ماهیانه و کنترل کمی و کیفی نازل‌های ‌عرضه سوخت استان، گفت: نظارت بر عرضه مطلوب و استاندارد کمی و کیفی انواع سوخت تحویلی به جامعه مصرف‌کنندگان عمده و جزء به طور مستقیم یا از طریق جایگاه‌های سوخت‌رسانی در گستره‌ای به پهنای استان از اهم وظایف شرکت پخش منطقه همدان است.

//////////////////////////////////

علی اکبر عرب عامری؛ مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود با اشاره به  دو‌گانه‌سوز کردن یک هزار ۶۰۰ خودروی عمومی در سطح استان سمنان، گفت: تا کنون دو هزار و ۱۰۰ خودرو برای دوگانه‌سوز شدن ثبت نام کرده‌اند.

/////////////////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس با اشاره به ذخیره‌سازی مطلوب سوخت برای فصول سرد سال در سطح غرب استان مازندران گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای سوخت‌رسانی زمستانی آمادگی کامل داریم.

///////////////////////////////////

سید باقر نورالدینی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با اشاره به اینکه بیش از 97 هزار خانوار در استان کرمان برای تهیه گاز مایع به صورت الکترونیکی ثبت نام کرده اند، گفت: برای حفظ منابع ملی و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه، توزیع گاز مایع سهمیه بندی و الکترونیکی شد.

///////////////////////////////////

امیر بنی کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: تا کنون 2 هزار و 468 خودروی عمومی تاکسی و وانت بار استان که دارای شرایط بوده در طرح گازسوز کردن رایگان خودرو‌های عمومی ثبت نام کرده و 64 درصد آنان بصورت رایگان گاز سوز شده اند.

 

 

 

 


١٣:١٨ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٣