چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 24آبان ماه

علی‌اصغر چاغروندی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان مهر ماه، حدوداً ۲۸ میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی در سطح استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۷ درصد رشد داشته است.

///////////////////////////////////////////

پیمان بهرامی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان با اشاره به افزایش ۱۴ درصدی سی ان جی در شش ماهه نخست امسال، گفت: روزانه ۳۸۵ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی از طریق  ۵۰ جایگاه  فعال استان توزیع می شود که از این تعداد ۲۶ جایگاه تک منظوره است که در کنار ۲۴ جایگاه دو منظوره، عرضه این سوخت طبیعی را انجام می دهند.

///////////////////////////////////////////

عبدالله احمدی‌کمرپشتی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان  ضمن بازدید از اسکله نفتی شهیدرجایی بندرعباس به همراه چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، درباره روند صادرات فرآورده‌های نفتی و چشم انداز آتی آن که در مجموعه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تدوین شده است، گزارشی به نایب رئیس مجلس و هیات همراه ارائه کرد.

همچنین سیدمحمد قاضی‌زاده هاشمی؛ نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به زنجیره استخراج نفت، پالایش، تولید و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: مجموعه‌های نفتی مستقر در استان هرمزگان به عنوان یکی از مهمترین قطب‌های تولید و صادرات فرآورده‌های نفتی برای کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

//////////////////////////////////////////

کورش بالادست؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: با هدف آمادگی لازم در زمان وقوع بحران، مانور احضار کارکنان و مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان در انبار نفت شهید بهمنی‌مقدم رشت برگزار شد.

//////////////////////////////////////////

مصطفی برجی؛ مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان از شتاب گرفتن طرح دوگانه‌سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در سطح استان خبر داد و گفت: در استان زنجان یک کارگاه واقع در شهرستان صائین قلعه ویژه تبدیل خودروهای عمومی تک‌سوز به دوگانه‌سوز در نظر گرفته شده، لذا هم استانی‌ها می‌توانند در هنگام ثبت‌نام خود این کارگاه را انتخاب و در مدت زمان کوتاه‌تری نسبت به قبل، خودروی خود را به دوگانه‌سوز تبدیل کنند.

 

 


١٣:٢٥ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٥٣