چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ؛ 18 آبان ماه

علی‌اکبر عرب‌عامری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود در راستای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، تعداد سه هزار و ۷۱۲ بازدید توسط بازرسان این شرکت به منظور نظارت بر رعایت الزامات بهداشتی در سطح مجاری عرضه سوخت منطقه شاهرود انجام شده است.

 او همچنین از تکمیل و تائید ثبت نام پنج هزار و ۲۴۶ خانوار محروم از گاز طبیعی استان سمنان از آغاز اجرای طرح تا کنون خبر داد و گفت: با استقرار میز خدمت در روستاهای دور افتاده شهرستان‌های شاهرود و میامی و برخی دیگر از روستاهای شهرستاهای دامغان و مهدی‌شهر مراحل ثبت نام این تعداد از خانوارها توسط کارکنان بسیجی و واحدهای منطقه انجام و تکمیل شده است.

*****

سبحان رجب پورمدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: در راستای ساماندهی مصرف بی‌رویه سوخت فسیلی و همچنین استقبال مردم از سی‌ان‌جی، کاهش مصرف سوخت مایع و افزایش ۲۱ درصدی مصرف سی‌ان‌جی را در شش ماهه نخست سال‌جاری در سطح استان مازندران شاهد هستیم.

*****

مجتبی شکوری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی اعلام کرد: با جایگزینی سوخت سی‌ان‌جی به جای بنزین و همچنین افزایش ۲۰ درصدی آن، در مصرف بیش از نه میلیون و ۵۰۶ هزار لیتر بنزین صرفه جویی شده است.

*****

پیمان بهرامی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان از ثبت دو هزار و ۷۹۰ بازدید کنترل کیفی از جایگاه‌های عرضه سوخت در شش ماهه نخست سال‌جاری در سطح استان خبر داد و گفت: این بازدیدها با هدف نظارت بر کیفیت سوخت‌ ارائه شده به هم‌استانی‌های عزیز توسط کارشناسان واحد مهندسی فرآورده‌های منطقه در شش ماهه نخست سال‌جاری انجام شده است.

*****

 علی‌اصغر اصغری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی از افزایش ۲۰ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در سطح منطقه خراسان رضوی خبر داد و گفت: از ابتدای تصویب و ابلاغ طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی به استان‌ها تاکنون، مالکان بیش از 2 هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو عمومی در استان از تسهیلات این طرح استفاده و به‌صورت رایگان خودرو خود را گازسوز کرده‌اند و تعداد یک‌هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو دیگر هم در نوبت دوگانه سوز شدن قرار گرفته‌اند و به‌زودی وارد این چرخه خواهند شد.

*****

سعید جمشیدی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی ، با  اشاره به اهمیت طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در استان مرکزی گفت: این طرح با اهدافی نظیر دسترسی آسان‌تر مصرف کنندگان واقعی، رعایت حقوق شهروندی، استفاده از زیرساخت‌های الکترونیکی در جهت تحقق دولت الکترونیک و عدالت در توزیع انجام شده است.

 

 


١٢:٤٧ - يکشنبه ١٨ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٠