چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 5مهر

حمید قاسمی‌ده‌چشمه؛ قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اينكه هزینه گازسوز کردن یک خودرو حدود ۱۰ تا ۱۱ میلیون تومان است، گفت: خودروهایی که در طرح دو گانه‌سوز کردن رایگان خودروهای عمومی فرآیند تبدیل را انجام می‌دهند، تا پنج سال از بازرسی‌های دوره‌ای به‌صورت رایگان بهره‌مند می‌شوند. ممکن است این دوره پنج‌ساله برای یک دوره دیگر نیز تمدید شود كه  در این ۱۰ سال همه بازرسی‌ها رایگان خواهد بود. 

به گفته قاسمي روند اجرايي ثبت نام مالکان خودروهای مسافربر شخصی در سامانه طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تا دو هفته آینده عملیاتی می‌شود، اين درحالي است كه دو گانه‌سوزکردن خودروهای مسافربر شخصی صددرصد رایگان نیست و ممکن است بخشی از هزینه‌ها تا سقف ۳۰ درصد را مالکان پرداخت کنند و بقیه هزینه‌ها را دولت متقبل شود.

//////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان شهریور ماه، بیش از ۱۵ هزار تن گاز مایع از طریق هفت شرکت موزع گاز مایع در نواحی نه‌گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش پنج درصدی همراه بوده است.

///////////////////////////

محمد صادقی؛ مدیر شرکت ملی پخش آورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: حدود ۹ هزار خانوار در سامانه نیو تجارت آسان (سدف) به منظور بهره‌مندی از طرح توزیع الکترونیکی گازمایع ثبت‌نام كرده اند.

///////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از ​آغاز ذخیره‌سازی نفت سفید روستاهای صعب‌العبور در سطح منطقه اردبیل خبر داد و گفت:  ميزان سه میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر نفت سفید طي پنج ماهه گذشته در سال‌جاری توزيع شد.

//////////////////////////

علی‌اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده و به منظور سهولت در ثبت‌نام و درخواست روستائیان و همچنین عدم مراجعه این عزیزان به ستاد و نواحی تابعه، گروهی متشکل از واحدهای روابط عمومی و بسیج با هماهنگی ناحیه مرکزی مشهد، به روستاهای دور افتاده اعزام شدند.

 

 


١٢:١٥ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣١٨    /    تعداد نمایش : ٤٠٦