چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ اول مهر

جعفر سالاری‌نسب؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهار محال و بختیاری از رشد بالغ بر ۲۸ درصدی مصرف سی‌ان‌جی از اوایل مرداد ماه تا یکم شهریور ماه سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در سطح این منطقه خبر داد و گفت: در مدت مذکور، به مقدار 9 میلیون و ۸۴۰ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در جایگاه‌های عرضه این سوخت پاک در سطح  استان به فروش رسیده است.

//////////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از انجام بیش از ۱۵ هزار تراکنش گاز مایع در بستر الکترونیکی خبر داد و گفت: تامین گاز مایع خانوارهای مصرف کننده، عرضه و فروش با قیمت مصوب دولتی و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه این فرآورده  از مزایای استفاده از  طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع است.

//////////////////////////////

علی کردرستمی؛ رئیس واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: اقدامات منطقه در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به صورت مستمر در حال انجام است و تلاش برای پیشگیری و مقابله با این بیماری هم چنان ادامه دارد.

///////////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از ثبت‌نام بیش از ۶۰۰ دستگاه خودروی عمومی برای گازسوز شدن در سطح استان خراسان شمالی خبر داد و گفت: این طرح کاملا رایگان بوده و مالکان هیچ هزینه‌ای برای این کار پرداخت نخواهند کرد.

 

 


١٤:٢٠ - سه شنبه ١ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣١٢    /    تعداد نمایش : ٤١٥