چاپ        ارسال به دوست

نرخ ریسک پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس كاهش يافت

مدیر ریسک شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از کاهش نرخ ریسک پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس از 1.35 به 1.2 در روندی دوساله خبر داد و گفت: با ادامه اين روند مي توان اميد داشت تا دو سال آینده به نرخ ریسک 1.1 دست پيدا كرد که در نوع خود اقدام بزرگي محسوب مي شود.

به گزارش پايگاه  اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، «مهدی علیزاده» تصريح  كرد: باتوجه به اهميت بیمه پالایشگاه در وهله‌ی نخست بیمه‌نامه درمانی کارکنان مطالعه شد و اين امر محرز شد كه  نوع قرارداد، با آیین‌نامه‌ی بیمه‌ی مرکزی مغایرت دارد و این موضوع به ضرر شرکت و کارکنان است.

علیزاده ادامه داد: در این وضعیت موضوعات اصلاح شدند و ضمن اعلام موارد اصلاحی به بیمه‌گر، قراردادی جدید بر اساس نظرات کارشناسی ما منعقد شد.

مدیر ریسک شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس با اشاره به اينكه هرچه نرخ ریسک پایین‌تر بیاید حق بیمه‌ی پرداختی نیز کاهش خواهد یافت، گفت: نرخ ریسک پالایشگاه در سال 96، 1.35 بود که را در ماه‌های پایانی سال 97 به 1.3 رسانده شد و در سال 98 نیز با حفظ همین رویکرد، اين مجموعه تلاش خود را بیشتر کرد تا  نرخ ریسک از 1.3 به 1.25 كاهش يابد.

علیزاده افزود: اين شركت در پایان سال گذشته نیز نرخ ریسک پالایشگاه  به 1.2 رسيد و انتظار مي رود با ادامه اين روند تا دو سال آینده به نرخ ریسک 1.1 دست پيدا كند.

 

 


١١:٥٩ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥٠٢    /    تعداد نمایش : ١٩٥