چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 26 آذرماه

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بالغ بر ۱۳۰ میلیون لیتر نفتگاز با استاندارد یورو در سطح جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه ارومیه توزیع شده است.

/////////////////////////

مسعود نیک‌تاج؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر با اشاره به احداث اسکله جدید تخلیه و بارگیری فرآورده‌های نفتی در جزیره خارگ گفت: ضمن توجه جدی به مسائل زیست محیطی برای عملیاتی کردن برنامه‌ها و شاخص‌های این مهم، باید اقدامات اساسی و مطلوبی انجام شود.

//////////////////////////

جعفر سالاری‌نسب؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: در پی اعلام حادثه شکستگی خط لوله انتقال نفت خام مارون به اصفهان و درخواست شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه اصفهان جهت همکاری در کنترل حادثه، این منطقه بدون فوت وقت وارد عمل شد.

به گفته وی فعالیت نفتکش‌های اعزامی این شرکت از ساعات اولیه زمان وقوع حادثه به منظور پاکسازی محیط تا پایان ترمیم خط لوله در محل حادثه، تا دو شبانه روز ادامه داشت.

///////////////////////////

سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی با اشاره به آمادگی کارکنان، تجهیزات و ناوگان حمل و نقل سوخت منطقه در جهت خدمات‌رسانی مطلوب گفت: در سه ماه گذشته با تشکیل میز خدمت در روستاهای فاقد گاز، توانستیم بیش از دو هزار و ۵۰۰ خانوار را برای دریافت نفت سفید و گاز مایع ثبت‌نام کنیم و حالا با ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه سدف می توانند با نرخ مصوب، سوخت خود را دریافت کنند.

/////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اشاره به آغاز ثبت نام دوگانه سوز کردن یارانه ای تاکسی‌های اینترنتی و آژانس ها تا دو هفته آینده گفت: ثبت نام و گازسوز کردن خودروهای عمومی و وانت بار چند ماهی است آغاز شده و همچنان ادامه دارد و در آینده نزدیک شاهد گاز سوز کردن یارانه ای خودروهای اینترنتی و آژانس های جابجایی بار و مسافر خواهیم بود.

 

 


١٢:٥٩ - چهارشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٨٣