چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 22 آذر

فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با تکذیب شایعاتی مبنی بر ارزان شدن بنزین خانواده های تک خودرویی گفت: چنین چیزی تاکنون مطرح نشده و به شرکت ملی پخش در این باره ابلاغ صورت نگرفته است.

//////////////////////////

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به  شارژ سهمیه زمستانی نفت سفید شهری و روستایی در کارت بانکی سرپرستان خانوار این منطقه گفت: بالغ بر ۱۰۵ هزار خانوار مصرف‌کننده نفت سفید در مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی وجود دارد که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، سهمیه زمستانی این خانوارها در کارت‌های بانکی سرپرستان خانوار تغذیه شد.

////////////////////////

علی‌اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: به طور میانگین ماهانه ۲۲۰ لیتر نفت سفید و ۴۴ کیلوگرم گاز مایع در اختیار خانوارهای ثبت نام شده در سامانه سدف که به گاز طبیعی دسترسی ندارند، قرار می‌گیرد.

به گفته وی در آبان ماه امسال ۱۹ میلیون و ۲۹۰ هزار لیتر نفت سفید در این منطقه به مصرف رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، سه درصد افزایش داشته است.

//////////////////////////

جعفرسالاری نسب؛ مدیر منطقه چهارمحال و بختیاری با اشاره به تحویل ۳۲۰ دستگاه پوز بانکی به عاملان توزیع سوخت فسیلی و گاز مایع در مناطق روستایی فاقد شبکه گاز، گفت: با تجهیز عاملان توزیع گاز مایع در سراسر استان به پوز بانکی برای پرداخت مبلغ سهمیه گازمایع به صورت الکترونیک با استفاده از بستر بانکی در تحویل گاز مایع به  متقاضیان مجاز، روند استفاده غیرمجاز و غیر استاندارد گازمایع درسایر بخش ها حذف می شود.

/////////////////////////

عبدالله گیتی منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه بیش از ۱۰۴ میلیون لیتر سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی بین بهره برداران این بخش استان کردستان تامین و توزیع شده است.

به گفته وی با توجه به نقش پر اهمیت کشاورزی استان در ایجاد اشتغال، توسعه و تولید، تامین و توزیع مطلوب سوخت بخش کشاورزی استان یکی از رسالتهای این شرکت است که خوشبختانه با برنامه ریزی و ایجاد زیر ساخت های لازم این مهم به نحو مطلوبی صورت پذیرفته است.

/////////////////////////

سید محمود طاهری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت:  استان قم دارای ۸۱ نقطه عرضه سوخت مایع و سی ان جی، شامل ۵۵ باب جایگاه عرضه سوخت تک و دو منظوره، ۶ باب جایگاه عرضه بنزین کوچک کنار خیابانی و ۲۰ جایگاه سی ان جی تک منظوره است که طبق تعاملات و هماهنگی های انجام شده با مدیران جایگاه ها و نظارت مستمر در این خصوص، تمامی آنها به صورت فعال، مشغول سوخت‌رسانی هستند.

//////////////////////////

عباسعلی پورمحمدعلی؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت:  تعداد ۴۲۶ دستگاه خودرو عمومی به صورت کاملا رایگان در سطح استان یزد دوگانه‌سوز شدند.

 

 

 

 


١٣:٤٠ - شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٣٤١