چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 28 مهرماه

اصغر اصغري؛ مدير شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي خراسان رضوي با اشاره به اينكه خبر كمبود گاز مايع شايعه است، گفت: هيچ كمبودي در بخش گاز مايع وجود ندارد، براساس آمار تاكنون 25 هزار تن گاز مايع در خراسان رضوي توزيع شده است.

به گفته وي عده اي با شايعه پراكني كمبود كپسول شهروندان را ترغيب به خريد بيشتر كردند و برخي نيز با دپو كردن كپسول شرايط عادي را به هم زدند.

///////////////////////////////////

كرامت ويس كرمي؛ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اينكه سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت ۹ماه باقي مي ماند، گفت: ميزان ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت که تا پیش از این ۳۶۰ لیتر بود در فروردین‌ماه به ۵۴۰ لیتر افزایش پیدا کرد، اما قرار نیست این عدد تغییر کند.

////////////////////////////////////

محسن وزارتی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: در نیمه نخست سال‌جاری، ۱۱۶ میلیون و ۵۸۵ هزار لیتر نفت سفید بین ۴۵۴ هزار خانوار منطقه زاهدان که تاکنون از طریق درگاه اینترنتی  NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR  در طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع ثبت نام کرده‌اند، توزیع شده است.

//////////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از افزایش نزدیک به ۱۰ درصدی مصرف سی‌ان‌جی با توزیع بیش از ۳۵۰ میلیون متر مکعب گاز طبیعی در شش ماه نخست سال‌جاری در این منطقه خبر داد و گفت: طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی باری و مسافری در حال انجام است، به طوری‌که تاکنون نزدیک به چهار هزار و ۸۰۰ دستگاه خودروی عمومی باری و مسافری برای گازسوز شدن خودروهای خود ثبت نام کرده‌اند.

//////////////////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از مصرف روزانه ۴۴۰ هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در شش ماهه نخست سال‌جاری در سطح استان کردستان خبر داد و گفت: در بازه زمانی مذکور، ۸۱ میلیون و پانصد هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در استان مصرف شده است که با رشد دو درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

//////////////////////////////////////

سبحان رجب‌پور؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری به تامین و عرضه سوخت در شش ماهه دوم سال و ذخیره کافی در انبارهای نفت اشاره کرد و گفت: با نظارت مستمر در تحویل سوخت به بخش‌های مختلف مصرف و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در ستاد و نواحی تابعه، شش ماهه دوم امسال نیز همچون گذشته تامین و توزیع سوخت به موقع انجام شود.

///////////////////////////////////////

مجاهد سعدی آل کثیر؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان با اشاره به اينكه تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه و دانشگاه علوم پزشکی شهرستان آبادان به منظور اجرای طرح‌های پژوهشی امضا شده است،‌ گفت: این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از توانمندی‌های علمی، پژوهشی و آموزشی و در جهت تقویت و توسعه همکاری فی مابین، دسترسی و بکارگیری دانش و فناوری روز در اجرای طرح‌های پژوهشی و... منعقد شده است.

////////////////////////////////////////

فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور با اشاره به سهمیه سوخت خودروهای فرسوده گفت: اعطای سهمیه به خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های فرسوده در حوزه اختیارات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیست.

به گفته وي شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور در حوزه اختصاص سوخت به خودروهای فرسوده صرفا بازوی اجرایی طرح سهمیه‌بندی بنزین محسوب می‌شود، حذف کارت سوخت خودرو‌های فرسوده براساس مصوبات هیات دولت و قانون جامع کاهش آلودگی هوا انجام شده است.

 

 

 


١١:٥٧ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٨٥