چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 27مهرماه

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: بالغ بر ۱۳۰ میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو ۴ در نیمه نخست سال‌جاری در سطح منطقه اردبیل توزیع شده است.

/////////////////////////////////

پیمان بهرامی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و به منظور تسریع و سهولت در اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع، این شرکت نسبت به راه اندازی سایت کامپیوتری با حضور کارشناسان مربوطه جهت ثبت نام خانوارهای مصرف کننده روستایی در ستاد و نواحی اقدام کرده است.

////////////////////////////////

علی اصغر عباسی؛ مدیرعملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ايران گفت: افزایش جایگاه‌های سی‌ان‌جی در منطقه زاهدان ضروری است و باید جهت جذب سرمایه‌گذار اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام شود و بخش خصوصی از مزایای احداث جایگاه مطلع شود.

//////////////////////////////

 فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه تصمیمی برای تغییر در میزان ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت گرفته نشده، گفت: ‌تغییر در این مورد به شدت تکذیب می‌شود و هر تصمیمی در این رابطه در سایت این شرکت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

//////////////////////////////

سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: از آغاز اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی عمومی در کارگاه‌های طرح رایگان تبدیل به سی‌ان‌جی در سطح استان ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، ۵۵۰ دستگاه خودرو موفق به نصب تجهیزات سی‌ان‌جی روی خودرو خود شده‌اند.

 

 

 

 

 


١٢:٤٧ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٦٤    /    تعداد نمایش : ٤٠٢