چاپ        ارسال به دوست

اعلام تصمیمات جدید کمیته سلامت شرکت ملی پالایش و پخش/ کارکنان ساعت ۷:۳۰ ، سر کار حضور یابند


تصمیمات جدید کمیته سلامت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در خصوص زمان و چگونگی انجام فعالیت در شرکت های تابعه به منظور پیشگیری و کنترل ابتلاء به ویروس کرونا،  از روز شنبه (۳ خرداد ماه ۱۳۹۹) اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، متن کامل تصمیمات به شرح زیر است: 

۱- از تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ تا اطلاع ثانوی ساعت کار روزانه کارکنان واحدهای ستادی در تهران و استان ها از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود و تمام کارکنان با رعایت الزامات سلامت محیط و کار در محیط اداری که توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده است در محل کار حاضر شده و خدمات موظف را ارائه خواهند کرد. 

۲- مفاد ابلاغیه شماره م ت م س ۵۹۳۳۰۴/۱ مورخ ۹۸/۱۲/۲۸ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در خصوص دورکاری به منظور ارائه خدمات از منزل به صورت الکترونیکی استمرار می‌یابد. 

۳-رعایت مفاد بخشنامه های ابلاغی وزیر  نفت به شماره های ۵۸۰۸۷۱-۱۰/۱ مورخ ۹۸/۱۲/۲۰، ۸۶۸-۲۰/۲ مورخ ۹۸/۱۲/۲۷، ۴۷-۲۰/۲، مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ و پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موضوع راهنمای گام دوم مبارزه با ویروس کووید -۱۹ در زمينه الزامات سلامت محیط کار در محیط اداری کما كان لازم الرعایه می باشد.

۴-مدیریت HSE درخصوص نحوه اجرای دستورالعمل "مدیریت هوشمند و یکپارچه مبارزه با انتشار کوويد 19 در محیط کار " (پروتکل شماره ۲) منضم به اطلاعیه شماره م‌ت‌م‌ا/۳۱۹۹ مورخ  ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ مدیر توسعه منابع انسانی، مراتب را به صورت مکتوب از شرکت های فرعی پی گیری و نتیجه را به مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام نماید.

۵- در خصوص موضوع جبران هزینه غذای نیمروزی شاغلين مناطق و مراکز عملیاتی شرکتها [علیرغم لزوم تامین غذا توسط شرکت، چنانچه صرفا برخی مناطق و مراکزی که حتی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیرانه، امکان تامین غذا توسط شرکت در ایام شيوع ویروس کرونا، حسب تشخیص مدیران مناطق و تائید اداره HSE و تصویب مدیرعامل آن شرکت ها (برای بازه زمانی محدود و مشخص مرتبط با ایام خاص ویروس کرونا) مقدور نگرديده‌ است، توسط مدیریت توسعه منابع انسانی تمهیداتی اتخاذ شود. 


٠٩:٤٤ - پنج شنبه ٨ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١١٩    /    تعداد نمایش : ٧٢٠