چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

انبار نفت ارومیه به هاب صادراتی فرآورده‌های نفتی تبدیل می‌شود

 

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: زیرساخت‌های مطلوبی از نظر فنی در پروژه احداث انبار نفت جدید ارومیه ایجاد شده و با تکمیل نهایی این پروژه تا پایان امسال، انبار نفت شهید حاج قاسم سلیمانی به هاب صادراتی سوخت در کشور تبدیل می‌شود.

کرامت ویس‌کرمی در بازدید از تاسیسات و عملیات دو انبار نفت ارومیه و ستاد منطقه گفت: یکی از اهداف راهبردی شرکت در شرایط کنونی افزایش میزان صادرات سوخت به کشورهای همسایه است.

وی ادامه داد: منطقه ارومیه به جهت هم مرز بودن با سه کشور ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان از موقعیت استراتژیک خاصی برخوردار است و می‌تواند به اقتصاد کشور و استان در درآمدزایی کمک شایانی کند.

ویس کرمی همچنین از کار جهادی و شبانه‌روزی کارکنان منطقه به ویژه کارکنان خدمات مهندسی، ایمنی، بهداشت و محیط زیست که در شرایط بحرانی کرونا از ابتدای تعطیلات نوروز تا بهره‌برداری از فاز اول انبار نفت جدید ارومیه تلاش‌های زیادی انجام دادند، تقدیر و تشکر کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه نیز با بیان اینکه این منطقه در مکانیزه کردن فرآیندها و ارائه خدمات الکترونیکی به مشتریان پیشتاز است، به الکترونیکی شدن توزیع کالابرگ نفت سفید اشاره کرد و گفت: این طرح به صورت پایلوت توسط تیم نرم‌افزاری منطقه انجام شده و با تکمیل آن به نام سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی در سطح کشور در حال اجرا است.

احمد مجرد تصریح کرد: مدیریت مهندسی طرح‌ها و اچ‌ اس ‌ایی ستاد، نقش مهمی در برنامه‌ریزی و اجرای کامل تعهدات پیمانکار جدید انبار نفت دارند.

 

 


٠٩:٤٢ - چهارشنبه ٧ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١١٧    /    تعداد نمایش : ٢١٠