چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 13 اردیبهشت ماه

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در حکمی "محمدحسین باقری" را به‌عنوان سرپرست مدیریت طرح‌های سی‌ان‌جی منصوب کرد.

در حکم صادره از سوی کرامت ویس‌کرمی آمده است: «با توجه به گسترش بخش سی‌ان‌جی در صنعت حمل‌ونقل و توان بالای کشور در توسعه صنعت سی‌ان‌جی که اقدام موثری در راستای جهش تولید و بستری مناسب برای کاهش مصرف بنزین موتور و آلودگی محیط زیست خواهد بود، انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی، تلاش مستمر و جلب مشارکت همکاران متعهد، متخصص و کارآزموده در ستاد و مناطق در انجام وظایف محوله و تحقق این مسئولیت خطیر، موفق و موید باشید.»

***********

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اشاره به پایش مستمر کیفیت فرآورده‌های نفتی گفت: در سال ۹۸ بیش از 8 هزار و ۵۰۰ بازدید از مصرف‌کنندگان عمده و جایگاه‌های عرضه سوخت استان توسط کارشناسان منطقه انجام شده است.

***********

استمرار بازدید از جایگاهای سی‌ان‌جی، ادامه روند استانداردسازی جایگاه‌ها با هدف ایجاد شرایط مطلوب و ایمن عرضه سوخت، شناسایی نقاط مورد نیاز احداث جایگاه به منظور دسترسی آسان‌تر شهروندان و نظارت بر عملکرد بهره‌برداران جایگاه‌ها برخی از اهداف و برنامه‌های سال جدید واحد سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش منطقه البرز در سال جدید اعلام شد.

***********

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: به منظور پیشگیری هر چه بیشتر از شیوع کرونا ویروس، عملیات ضدعفونی جایگاه‌های عرضه سوخت استان با همکاری بسیجیان منطقه انجام شد.

***********

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: اقدامات پیشگیرانه منطقه لرستان در مقابله با ویروس کرونا شامل تهیه و توزیع تجهیزات بهداشتی از جمله مایع ضدعفونی کننده، ماسک و نیز ضدعفونی مستمر سرویس‌های ایاب و ذهاب و سرویس‌های بهداشتی در ستاد منطقه و نواحی ادامه دارد.

 

 


١٣:٤١ - شنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٥٩    /    تعداد نمایش : ٣٣١