چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 9 اردیبهشت ماه

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: به منظور مبارزه با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در استان، کنترل بیشتر و نظارت بر مصرف درست فرآورده‌های نفتی، منطقی کردن مصرف سوخت و کاهش تردد مالکین در سطح این منطقه، کالابرگ حذف و توزیع الکترونیکی سوخت ادوات کشاورزی با استفاده از زیر ساخت‌های بانکی در سطح این استان فراهم شد.

**********

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: در فروردین ماه امسال یک‌هزار و 500 مورد بازدید از 130 جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و سی.ان.جی در استان انجام گرفت.

عبدالله گیتی‌منش افزود: با تعامل و هماهنگی با ادارات مربوطه و علوم پزشکی استان، اقلام مورد نیاز مجاری عرضه استان در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تامین شده است و همکاران نیز با تشکیل گروه‌های بازرسی به صورت مستمر از مجاری عرضه منطقه بازدید می کنند تا خللی در سوخت‌رسانی ایمن و پایدار صورت نگیرد.

**********

دبیر اقامه نماز شرکت ملی پخش منطقه ساری گفت: شیخ "آرش دانش"، روحانی امام جماعت ناحیه ساری با حرکت جهادی و بدون کوچک‌ترین چشم‌داشت و طلب مزدی، قدم در راه انجام مراسم تدفین و تلقین افراد مبتلا به کرونا گذاشته‌ که اجر و ثواب معنوی این کار با هیچ معیار مادی‌ قابل سنجش نیست.

**********

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در حکمی "سیدکاظم اسد" را به عنوان سرپرست شرکت ملی پخش منطقه چابهار منصوب کرد.

کرامت ویس‌کرمی در این حکم به فرصت‌ها و مزیت‌های منحصر به فرد منطقه چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی کشور و ظرفیت بالای پیشرفت در حوزه انرژی اشاره و به بهره‌گیری از تجارت و هم اندیشی با کارکنان و کارشناسان توانمند منطقه تاکید کرد.

 

 


١٢:٥٦ - سه شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٥٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٩