چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 8 اردیبهشت ماه

 

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در حکمی، "سیدباقر نورالدینی" را به عنوان مدیر پخش منطقه کرمان منصوب کرد.

نظارت بر امر نگهداشت تاسیسات، بهبود رضایتمندی و اطمینان از حقوق شهروندی مشتریان و کارکنان، برقراری ارتباط موثر با ذینفعان اعم از مصرف کنندگان، صاحبان مجاری عرضه و شرکت‌های پیمانکاری از مواردی است که کرامت ویس کرمی در این حکم به آن اشاره و تاکید کرده است.

*************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی انبار نفت شهید قوسی شهرستان دامغان با تبدیل و جابجایی مخازن ۱۱ میلیون لیتری نفت سفید این انبار به نفت‌گاز و ۲ میلیون لیتری نفت‌گاز به نفت سفید خبر داد.

*************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از کاهش 11,5 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در استان اردبیل در فروردین ماه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

*************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از انجام ذخیره‌سازی مناسب در حوزه تامین سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی خبر داد و گفت: توزیع مطلوب سوخت به شرط همکاری کشاورزان در مراجعه و ثبت نام به موقع در سامانه تجارت آسان تداوم خواهد داشت.

*************

معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام از استمرار اقدامات پیشگیرانه و کنترلی برای مقابله با ویروس کرونا با تشکیل گروه‌های گشت مشترک و بازدید از مجاری عرضه به منظور رعایت دستورعمل‌های صادره در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس به همراه مسئولان استانی و محلی و ... خبر داد.

 

 


١٤:١٥ - دوشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٤٨